חדש מאמדאוס – הזמנות מכל מקום ובכל זמן

המערכת האוטומטית Amadeus Connect היא מערכת הזמנות לסוכנים המאפשרת להתחבר אליה מכל מכשיר ובכל זמן
סוכנים מתנסים באמדאוס קונטקט, מערכת ההזמנות החדשה והמתקדמת לסוכני הנסיעות. (צילום: יח
סוכנים מתנסים באמדאוס קונקט, מערכת ההזמנות החדשה והמתקדמת לסוכני הנסיעות. (צילום: אמדאוס)
Monitour ads

חברת אמדאוס לפתרונות טכנולוגים בתחום התיירות, השיקה את הדור הבא של מערכת ההזמנות לסוכני הנסיעות– Amadeus Selling Platform Connect.

המערכת האוטומטית החדישה, אשר פועלת כבר במרבית מדינות אירופה, נותנת מענה לצרכיהם של הסוכנים ומאפשרת להם לבצע את עבודתם ביעילות בכל זמן נתון, מכל מקום בעולם ומכל מכשיר, ללא צורך בהתקנה.

המערכת מאפשרת להגדיר פעולות מתקדמות לשם בקרה וייעול של התהליכים. כמו כן, היא מאפשרת להוסיף קישורים חיצוניים כדוגמת לוח טיסות, אתרים חיצוניים כדוגמת Booking.

המערכת מציעה קטלוג מוצרים עשיר ומשודרג להזמנת שירותים נילווים כמו מושבים, כבודה ועוד. היא מאפשרת שילוב עבודה בין מסך פקודה למסך גרפי, כגון תצוגת דו"חות כרטוס מפורט.

אורי בן ארצי, משנה למנכ"ל אמדאוס אמר: "אני גאה בהשקת המערכת החדישה והמשודרגת. אנו מאמינים כי רתימת הטכנולוגיה לתחום התיירות תסייע להבטיח חוויית משתמש טובה בעבור סוכני הנסיעות ובסופו של דבר יביא לגידול בכמות ההזמנות".

יעל לוז, סוכנת נסיעות ותיקה מ-Fly High ציינה כי המערכת עונה על הרבה צרכים. "העובדה שהמערכת פועלת 24/7 , ללא קשר לאזור זמן ובכל מקום – הוא שינוי מבורך שיעזור לי לעשות את עבודתי בצורה הטובה ביותר בעבור הלקוח".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה