חדש בישראל: מבצע לקיץ כבר במארס

ה"בלאק פריידי" של עולם התיירות הישראלי: ישראכרט בשיתוף פעולה ראשון עם 40 מהמובילים בענף התיירות בישראל, יעניקו ללקוחות חופשות לקיץ 2017 במחירי מבצע
באקו באזרבייג'אן, תוצע לראשונה הקיץ על ידי ישראייר. (צילום: László Horváth)
באקו באזרבייג'אן, תוצע לראשונה הקיץ על ידי ישראייר. (צילום: László Horváth)
Monitour ads

ישראכרט יוצאת בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם 40 מהמובילים בענף התיירות  בישראל ובהם ארקיע, ישראייר, איסתא, קשרי תעופה, השטיח המעופף, אשת טורס, גוליבר, דיזנהאוז, הדקה ה- 90, רשת מלונות דן, רשת מלונות פתאל, מלונות קראון פלזה,רשת מלונות רימונים, שלמה sixt, הרץ, אופרן, קולומביה ועוד. הם יעניקו ללקוחות ישראכרט בפלטפורמת isra-store, חופשות בארץ ובחו"ל לקיץ 2017, וכן רכבים להשכרה ומוצרי טיול, במבצעים בלעדיים ומחירים ללא תחרות.

תקופת המבצע היא ממחר, ה-15 במארס, עד ה-23 בו.

לדברי רון וקסלר, מנכ"ל ישראכרט: "קבוצת ישראכרט רתמה עשרות בתי עסק מהמובילים בישראל בתחום התיירות לשת"פ ראשון מסוגו עבור לקוחותיה במחירים בלעדיים ו'שוברי שוק'. שיתוף הפעולה הוא למעשה 'הבלאק פריידי' של עולם התיירות הישראלי ".

קליפר פרץ, סמנכ"ל השיווק של ישראכרט, מוסיף כי בשנים האחרונות הורגלו הישראלים לחשוב שאם ימתינו לרגע האחרון להזמנת חופשה, יוכלו לקבל מחירים אטרקטיביים יותר. "ישראכרט מובילה היום מהפכה בעולם התיירות ומתחילה מסורת שנתית של חגיגת תיירות, בסמוך למועד החלפת השעון משעון קיץ לשעון חורף".

רונן קרסו, סמנכ"ל איסתא, אומר כי מי שיזמין כעת לקיץ, ייהנה מהנחה משמעותית של עשרות אחוזים. "משפחה יכולה לחסוך אלפי שקלים בהזמנה מוקדמת כמו גם ליהנות משערים נמוכים של הדולר והיורו", ציין קרסו.

גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת ישראייר, סיפר כי בשנת 2017 יהיו לחברה לא מעט יעדי קיץ חדשים, ביניהם רימיני, סלוניקי, סופיה ובאקו, לצד גידול ביעדים כגון מונטנגרו, וורונה ואיי יוון. לדבריו, ספקי התיירות מעדיפים להקטין סיכונים מראש ויחד עם המגמה של הקדמת ההזמנות, נוצר מצב בו המחירים לקיץ למזמינים בתקופה זו הנם אטרקטיביים ביותר. סתיו: "לאלו מבינינו שנוטים לקחת פחות סיכונים, אין ספק שעכשיו זה הזמן להקדים ולהזמין. היוזמה של קבוצת ישראכרט נוגעת בצורך של כולם – למצוא במקום אחד, בתאריך ספציפי, את הדילים הטובים ביותר לקיץ".

חדר משפחה חדש במלון דן אילת. גם רשת דן משתתפת במבצעים. (צילום: אורי אקרמן)
חדר משפחה חדש במלון דן אילת. גם רשת דן משתתפת במבצעים. (צילום: אורי אקרמן)

ואילו ניר מזור, סמנכ"ל שיווק קשרי תעופה, אמר שמהפכת השמיים הפתוחים והלואו קוסט, לימדו את הצרכן הישראלי לתכנן ולהקדים את הזמנת חופשתו זמן רב מראש ובכך גם לחסוך מהוצאות החופשה וגם להבטיח את היעד, בית המלון וסוג החדר המותאם לצרכיהם, תוך דגש על חדרים המותאמים למשפחות. "באמצעות שיתוף הפעולה עם ישראכרט, ניתן כעת למצוא במקום אחד את מגוון החופשות הפופולריות ביותר לקיץ הקרוב במחירים אטרקטיביים ביותר ובזמינות גבוהה ונגישה במיוחד״.

פלטפורמת isra-store שהושקה בנובמבר 2016, היא פיתוח ייחודי וראשון מסוגו של קבוצת ישראכרט, המאפשרת לאגד מאות מבצעים של בתי עסק, ולהציף באמצעות אלגוריתם ייחודי שפותח, את המבצע הטוב ביותר ללקוח, בכל רגע. לקוחות ישראכרט, הנהנים מגישה לפלטפורמה במגוון אירועי קניות במשך השנה, מופנים ישירות למבצע הנבחר באתרי בתי העסק המשתתפים.

קישור לפלטפורמת isre- store.

בתי עסק המשתתפים במבצע: ארקיע, דיזינהאוז, גוליבר, קשרי תעופה, ישראייר, אשת טורס, אופיר טורס, הוטל פור יו, קל נופש, דיסקברי, יעדים, הדקה ה- 90, אגד תיור, איזי גו, AVR, השטיח המעופף, איסתא, אקו , יעדים, דיסקברי, בשביל הזהב, אוליב, קרוז סנטר, מד קרוז.

מלונות : פתאל, פרימה, טמרס, דן, רימונים, קראון פלזה, אורכידאה; השכרות רכב: שלמה SIXT, אופרן, הרץ; חנויות: קולומביה, תיק ותיק.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה