חדשות על הגלים: אוניות חדשות לקיונרד ולאזמארה

חברת קיונרד מבית קרניבל הודיעה על בניית אוניה חדשה שתצטרף לצי ב-2022 ואילו חברת אזאמרה מבית רויאל קריביאן, רכשה אוניה נוספת
האוניה החדשה לבית קיונרד תצטרף לאחיותיה המלכותיות - המלכות ויקטוריה, אליזבת ומרי. (צילום מהאתר)
האוניה החדשה לבית קיונרד תצטרף לאחיותיה המלכותיות - המלכות ויקטוריה, אליזבת ומרי. (צילום מהאתר)
Monitour ads

חברת קיונרד (Cunard) מבית קרניבל הודיעה על בניית ספינת קרוז חדשה שתוכל להכיל 3,000 נוסעים. היא תיבנה במספנה Fincantieri שבאיטליה ותהיה הרביעית בצי, לצד הקווין מרי 2, הקווין ויקטוריה והקווין אליזבת.

ארנולד דונלד, מנכ"ל תאגיד קרניבל, אמר כי קיונרד הוא אחד המותגים האגדיים בתעשיית הנופש ואילו סמנכ"ל בכיר בקיונרד, סיימון פלתורפ, הוסיף כי רק לאחרונה צוין יום השנה ה-50 לאחת הספינות האהובות ביותר שלה, הקווין אליזבת 2.

לדבריו, אין דרך טובה יותר מאשר לציין את תפקידה החשוב בעברה של קיונרד. "אני מאושר להכריז על מחויבותנו לעתידה של החברה, עם הזמנת אוניית הקרוז החדשה, שצפוייה להצטרף לצי של קיונרד בשנת 2022, התומכת היטב בתכניותינו להמשיך את צמיחתנו בשווקים הבינלאומיים."

אחות נוספת לספינות אזאמרה

ואילו חברת השייט Azamara Club Cruises® האמריקאית, השייכת לתאגיד רויאל קריביאן, רכשה השבוע אנייה נוספת שתיתוסף לצי האניות של החברה ב-2018 ותשמש אחות של Azamara Journey  ו- Azamara Quest היוקרתיות.

אוניות של אזאמרה, אוניות קטנות-יחסית שיכולות לעגון בנמלים שבהם ספינות הקרוז הגדולות אינן יכולות. (צילום: Azamara Club Cruises)
אוניות של אזאמרה, אוניות קטנות-יחסית שיכולות לעגון בנמלים שבהם ספינות הקרוז הגדולות אינן יכולות. (צילום: Azamara Club Cruises)

לארי פימנטל (Larry Pimentel), נשיא ומנכ"ל החברה, אמר כי הוא גאה ברכישה וציין כי זו תאפשר הפלגה ליעדים נוספים ברחבי העולם וחוויית שייט אלגנטית, "יוקרתית ברמת שירות שאין שניה לה".

האנייה החדשה  Azamara Pursuit שווה בגודלה לאניות החברה ובכך מתאפשרת כניסה ועגינה בנמלים קטנים בלב הערים המרכזיות, אליהם האניות הגדולות לא יכולות להגיע.

בחברה אומרים כי שלוש האניות יחד יעניקו למפליגים חוויית שייט יוקרתית ברמה של 6 כוכבים, בחדרים מפוארים, שירות אישי ברמה גבוהה, עגינות ממושכות בנמלים, אירועי תרבות וסיורי חוף ייחודיים ומרתקים המעניקים לנוסע תחושה של מלון בוטיק בים.

לדברי אורי שנבל, מנכ"ל חברת סנורמה, נציגת מכירות של תאגיד השייט רויאל קריביאן בישראל, תחום השייט ממשיך לצבור פופולריות בקרב מגוון נופשים בכל רמות השייט, "ומשנה לשנה אנו רואים עלייה מתמדת בביקוש להפלגות גם בממוצע גילאי 40, הבוחרים בחבילות הבוטיק ומחפשים את חוויית ה'הכל כלול' גם בשייט יוקרה".

הוא הוסיף כי לאחרונה ובעקבות הביקוש החדש שנוצר, הקימה החברה בישראל מחלקת שייט יוקרתית, המייצגת את החברות המובילות בעולם.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה