חברת דיזנהאוז ביטיסי רכשה 50% מספיריט הפקות עולם

היעדים האטרקטיביים שחברת ספיריט מפעילה הם סיישל, מלדיביים, זנזיבר, מאוריציוס, סרי לנקה ולראשונה החל מהשנה הקרובה גם חופשות לאיים הקריביים בטיסה ישירה
הרפובליקה הדומיניקנית. ספיריט מתמחה בפיתוח יעדים חדשים בדגש על מקומות אקזוטיים. (צילום: ויקיפדיה)
הרפובליקה הדומיניקנית. ספיריט מתמחה בפיתוח יעדים חדשים בדגש על מקומות אקזוטיים. (צילום: ויקיפדיה)
Monitour ads

חברת דיזנהאוז ביטיסי, בבעלות עופר חודורוב, רכשה 50% מספיריט הפקות עולם בבעלות טלי יטיב. העסקה תושלם בכפוף לאישור ממונה על ההגבלים העסקיים. ספיריט פועלת מזה עשר שנים בתחום התיירות עם התמחות בפיתוח יעדים חדשים בדגש על מקומות אקזוטיים לצד בניית טיולי תמריץ ברמה גבוהה, לחברות המובילות במשק. ספיריט הייתה הראשונה בישראל להביא את איי סיישל בטיסה ישירה ומאז מפעילה 6 טיסות בשנה.

טלי יטיב בעלים ספיריט הפקות עולם צילום גיא חמוי)
טלי יטיב בעלים ספיריט הפקות עולם. (צילום גיא חמוי)

היעדים האטרקטיביים שחברת ספיריט מפעילה הם סיישל, מלדיביים, זנזיבר, מאוריציוס, סרי לנקה ולראשונה החל מהשנה הקרובה גם חופשות לאיים הקריביים בטיסה ישירה. ובמסגרתה הקו הישיר החדש לרפובליקה הדומיניקנית.

עודד חודורוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת דיזנהאוז, מסר כי טלי יטיב הצליחה לבנות חברה ומותג הפונה ישירות לקהל תרבות הפנאי תוך שימת דגש על מקצוענות, אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. חברת ספיריט היא חברה מצויינת עם פעילות ייחודית ועובדים מקצועיים ונאמנים.

טלי יטיב, מנכ"לית ספיריט אמרה כי "מבין הצעות רכש ושותפויות רבות שהיו לספיריט ולאחר בדיקה מקיפה שעשינו, מצאנו את קבוצת דיזנהאוז כמתאימה באופי עבודתה, לקוחותיה וניהולה לשותפות עם ספיריט. אנו מאמינים כי חיבור עם גוף כמו דיזנהאוז יאפשר לספיריט להמשיך לגדול ולהתפתח".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה