חברי לשכת מארגני התיירות יתלוו לביקור השר לוין בסין

שר התיירות ח״כ יריב לוין ייצא לסין בתחילת חודש ספטמבר לביקור עבודה שמטרתו קידום התיירות לישראל. אל השר יתלוו כ-20 חברי הלשכה לתיירות נכנסת לישראל
שר התיירות יריב לוין עם תיירים סינים בירושלים. מתחילת השנה נרשמה עליה של 67% בתיירות הסינית לישראל. (צילום: יח
שר התיירות יריב לוין עם תיירים סינים בירושלים. מתחילת השנה נרשמה עליה של 67% בתיירות הסינית לישראל. (צילום: משרד התיירות)
Monitour ads

שר התיירות ח״כ יריב לוין ייצא לסין בתחילת חודש ספטמבר לביקור עבודה שמטרתו קידום התיירות לישראל. אל השר יתלוו כ-20 חברי הלשכה לתיירות נכנסת לישראל, אשר ישתתפו בפגישות עם סוכני נסיעות מסין.

את הפגישות מארגנת לשכת משרד התיירות בסין בראשותו של בורה שניטמן, ובמסגרתן יהודקו קשרים קיימים של חברי הלשכה עם עמיתים בסין.

חברי לשכת מארגני התיירות הנכנסת לישראל במפגש עם אנשי תיירות סינים בישראל. (צילום: הלשכה)
חברי לשכת מארגני התיירות הנכנסת לישראל במפגש עם אנשי תיירות סינים בישראל. (צילום: הלשכה)

כמו כן, ייערכו מפגשי היכרות וחשיפה עם סוכנים סיניים שעדיין לא משווקים את ישראל. חברי הלשכה המשתתפים בסיור השר, ישתתפו באירועים המרכזיים בבייג'ינג ובשנגחאי.

לדברי יוסי פתאל, מנכ״ל הלשכה, הגידול הצפוי בתנועת התיירים מסין לישראל בשנתיים הקרובות יעמוד על 100% מדי שנה. "תנועת התיירות הנכנסת בכלל ומסין בפרט מהווה קטר חשוב לצמיחת הכלכלה בישראל".

לפי נתוני הלמ"ס ומשרד התיירות, ניצבה סין במקום השביעי מבחינת מספר התיירים שהגיעו לישראל בחודשים ינואר-יולי 2017 – 69.4 אלף לעומת 41.6 אלף, המהווים עליה של 67%.

משרד התיירות מקצה לקרן השיווק של מארגני התיירות 10 מיליון שקלים בשנה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה