התעשיה האווירית תתחזק את מטוסי וויז אייר

חטיבת בדק של התעשייה האווירית תתחזק מטוסים ותספק שירותים טכניים לחברת  הלואו קוסט, Wizz Air , שכבר הטיסה בין ישראל ואירופה יותר מ-1.6 מיליון נוסעים בחמש שנים
עובדי חטיבת בדק של התעשייה האווירית מספקים שירותי תחזוקה לאחת מחברות התעופה הזרות בנתב
עובדי חטיבת בדק של התעשייה האווירית מספקים שירותי תחזוקה לאחת מחברות התעופה הזרות בנתב"ג. (צילום: התעשייה האווירית)
Monitour ads

‏חטיבת בדק של התעשייה האווירית חתמה על חוזים לאספקה של תחזוקה ושירותים טכניים לחברת Wizz Air ההונגרית, אחת מחברות הלואו-קוסט הבולטות בנתב"ג. החוזה כולל מגוון רחב של שירותי תחזוקה למטוסים שיבוצעו במתחם התעשייה האווירית ליד נמל התעופה בן גוריון, תוך הקפדה יתרה על מינימום זמן קרקע בין הטיסות, במטרה להבטיח אפקטיביות תפעולית וכלכלית מקסימלית.

עבודות התחזוקה יבוצעו על-ידי מפעל המטוסים של חטיבת בדק, שבין שירותיו המגוונים מספק שירותי תחזוקת קו ותחזוקה כללית למטוסים, שיפוץ ציוד נחיתה ומנועים, השכרה ומכירה ושירות אבזרים. כיום מספקת בדק שירותי קו ותמיכה טכנית לכ-60% מחברות התעופה הזרות הנוחתות בנמל התעופה בן גוריון. בכך מצטרפת וויז אייר לרשימה ארוכה של לקוחות המקבלים את השירות מהתעשייה האווירית בנתב"ג, וביניהם חברות המובילות בעולם בתעופה.

יוסי מלמד, מנהל חטיבת בדק אמר: "אנו שמחים על חתימת החוזה עם החברה ורואים בכך הזדמנות להרחיב את מעגל לקוחותינו בתחום התחזוקה והשירותים הטכניים. מרבית לקוחותינו בתחום רואים בנו 'בית תחזוקה שני' ובוחרים לבצע באמצעותנו עבודות תחזוקה מורחבות יותר מאלו הנדרשות על פי הוראות התעופה בחניות קצרות. הייחודיות של שירותי תחזוקת הקו של בדק היא במתן פתרונות מידיים תודות ליכולותיה המתקדמות של החטיבה: מטוסים, מנועים ואבזרים. אנו גאים לספק את השירותים שלנו לחברות התעופה המובילות בעולם, ופועלים תמיד לצרף לקוחות נוספים לשירותינו".

Wizz Air היא חברת הלואו קוסט המובילה בחודש ספטמבר בטיסות הבינלאומיות מנתב"ג. (צילום: יח"צ)
Wizz Air היא חברת הלואו קוסט המובילה בחודש ספטמבר בטיסות הבינלאומיות מנתב"ג. (צילום: יח"צ)

בעלת צי צעיר ועם בסיס בלוטון

הייקו הולם, המנהל הטכני הראשי של וויז אייר, אמר שהם גאים על שיתוף הפעולה עם חטיבת הבדק, כחלק מהרחבת הפעילות שלהם בישראל. "בדק היא ספק מהשורה הראשונה בכל נושא התחזוקה והשירותים הטכניים בישראל. Wizz Air חרטה על דגלה להיות בעלת הצי הצעיר והיעיל ביותר באירופה, וחטיבת בדק היא שותף אמין ויעיל שישתמש במומחיות שלו בכדי להבטיח כי המטוסים שלנו מקבלים את הטיפול בעל סטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר."

מאז טיסת הבכורה של וויז אייר לישראל לפני חמש שנים, היא הטיסה מישראל ואליה יותר מ-1.6 מיליון נוסעים במחירי לואו-קוסט. בחודש ספטמבר היתה וויז אייר חברת הלואו-קוסט המובילה בנתב"ג, עם קרוב ל-70 אלף נוסעים – עליה של כ-80% לעומת ספטמבר שעבר.

ככל הידוע וויז אייר מתעניינת בקוים לאילת שמפנה חברת מונארך הקורסת. לוויז אייר בסיס בנמל התעופה לוטון והיא כבר מפעילה טיסות לשם מנתב"ג.

החברה ההונגרית צפויה להמשיך ולהתרחב בישראל גם בשנת 2018, כאשר תציע 1.3 מיליון מושבים ב-22 קווים ל-17 יעדים בתשע מדינות באירופה מנמלי התעופה בן גוריון עובדה ורמון, עם פתיחתו.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה