השקה עולמית לספינת הקרוזים MSC Meraviglia

ענקית השיט MSC השיקה בסוף השבוע את האוניה Meraviglia בנוכחות נשיא צרפת מקרון. האוניה החדשה עושה שימוש בטכנולוגיות כמו פתיחת הדלת בסמארטפון
הספינה החדשה MSC Meraviglia
הספינה החדשה MSC Meraviglia מושקת. החברה האיטלקית-בינלאומית בינלאומית נחשבת למותג המוביל באירופה ולחברת השייט הרביעית בגודלה בעולם. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

ענקית השיט חברת MSC, השיקה בסוף השבוע את אוניית הקרוז החדשה שלה MSC Meraviglia בטקס מרהיב בנוכחות נשיא צרפת עמנואל מקרון והשחקנית סופיה לורן.

האוניה החדשה עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, כמו פתיחת דלת החדר באמצעות הסמארטפונים, באבזור מפנק ובשירות ברמה גבוהה ואיכותית. עיצובה המתקדם מאפשר לה לעגון כמעט בכל נמל בעולם והיא היחידה שלה שלושה נמלי בית שונים.

האנייה החדשה מתוכננת לצאת בקיץ 2017, להפלגות של 7 לילות בים התיכון, למקומות כמו איטליה, טוניסיה, ספרד וצרפת.

ל-Meraviglia, שפירוש שמה באיטלקית הוא פלא, מספר מאפיינים ייחודיים, ובהם מופעים של מופע הקרקס האיכותי סירק דה סוליי (בשיתוף פעולה עם החברה); בשיתוף פעולה ייחודי עם סמסונג יקבל כל נוסע יקבל צמיד חכם, אשר יאפשרו לו ולכל הנוסעים עימו לדעת היכן נמצא כל אחד מבני המשפחה בכל רגע נתון באוניה. כמו כן ניתן לקבל הודעות טקסט על אירועים שמתקיימים באוניה, לקבוע תור למספרה, מסעדה ועוד.

באוניה חדרים משפחתיים המאפשרים תפוסה של בין 4-12 נוסעים, המאפשר גם למשפחות גדולות לצאתל לשייט. כמו כן, באוניה 12 מסעדות וגם מתחם EATALY המוכר. לכל אלה נוספים פארק מים וחבלים מאתגר על האונייה.

לדברי טלי נוי, מנהלת מחלקת שייט MSC  ישראל" אנו עדים לגידול של עשרות אחוזים בקרב הישראלים בהזמנות לקרוזים של MSC ובעיקר לאוניות החדשות. אין ספק ש-MSC  שואפת תמיד להיות בקדמת הטכנולוגיה והעיצוב בכל מה שקשור לאוניותיה. אנו צופים עליה נוספת במספר ההזמנות לקראת צאתה של המרביליה לים".

MSC Cruises היא חברת שייט איטלקית בינלאומית הנחשבת למותג המוביל באירופה ולחברת השייט הרביעית בגודלה בעולם. לחברת MSC Cruises הוענק לאחרונה התואר "BEST CRUISE LINE FOR NIGHTLIFE" ע"י אתר הדירוג הנחשב Cruise Critic- אחד מגופי הביקורת המשפיעים ביותר בתעשיית הקרוזים העולמית. זאת בהמשך לזכייתה בקטגוריה "10 Best Reader’s Choice 2016" ע"י המגזין  USA Today’s .\

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה