הנבחרים של מגזין Travel Weekly בחברות השייט

מגזין התיירות האמריקאי בחר כחברת הקרוזים הטובה ביותר בארצות הברית את קרניבל קרוז ליין, באירופה את סלבריטי קרוזס, כחברת הפרמיום גם כן את סלבריטי וכחברת הלאקשרי את קריסטל קרוזס
אונייה של סלבריטי קרוזס, השייכת לתאגיד השייט רויאל קריביאן. זכיות רצופות. (צילום: יח
אונייה של סלבריטי קרוזס, השייכת לתאגיד השייט רויאל קריביאן. זכיות רצופות. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

קוראיו של מגזין התיירות האמריקאי Travel Weekly בחרו זו הפעם ה-14 את נבחריהם ב-78 קטגוריות שונות ממלונות, דרך חברות תעופה וחברות קרוז, כמייצגים את הטובים בתחום הנסיעות והתיירות בשנת 2016.

חברת השייט Celebrity Cruises®, השייכת לתאגיד השייט רויאל קריביאן, זכתה בשלושה פרסים משמעותיים לשנת 2016: חברת שייט הפרימיום הטוב ביותר, בפעם התשיעית ברציפות, חברת השייט הטובה ביותר בים התיכון בפעם השביעית ברציפות ואניית הפרימיום הטובה ביותר שקיבלה האנייה Celebrity Reflection®, זו השנה השמינית ברציפות.

אורי שנבל, מנכ"ל חברת סנורמה שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד רויאל קריביאן בישראל, אמר בתגובה: "אני מברך על הזכייה. זכייה בתארים אלה שנה אחר שנה מוכיחה את העבודה המושקעת במתן השירות, החוויה, השירות וההקפדה על הפרטים הקטנים ביותר של התאגיד".

כחברה הטובה ביותר לחווייה משפחתית נבחרה חברת השייט דיסני קרוז ליין. (צילום מהאתר)
כחברה הטובה ביותר לחווייה משפחתית נבחרה חברת השייט דיסני קרוז ליין. (צילום מהאתר)

בחירות נוספות כוללות את חברת השייט הטובה בארה"ב – קרניבל קרוז ליין; חברת השייט הטובה באלסקה – פרינסס קרוזס; החברה הטובה בהוואיי ובפסיפיק – נורויג'יאן קרוז ליין' שגם הוכרזה הטובה ביותר בתחום הבידור; חברת הלאקשרי – קריסטל קרוזס; חברת שייט הנהרות הטובה – וייקינג ריבר קרוזס; החברה עם לוח ההפלגות הטוב ביותר – הולנד אמריקה ליין; החברה הטובה לחווייה משפחתית – דיסני קרוז ליין; החברה הטובה בתחום האוכל – אושיאניה קרוזס.

בתחום האוניות עצמן זכתה זכתה בתואר האוניה החדשה הטובה ביותר ההארמוני אוף זה סיז – אף היא של רויאל קריביאן אינטרנשונל, באוניית הלאקשרי זכתה קווין מרי 2 של קיונארד ליין וכאוניה הטובה באופן כללי זכתה האליור אוף זה סיז, אף היא של רויאל קריביאן אינטרנשונל.

קישור לבחירת הקוראים בכל התחומים.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה