המזוודות מוכנות לאקסטרים

לקראת עונת הסקי והסנובורד, משיקה חברת סמסונייט מזוודות ותיקים לטיולי סקי ושטח בטכנולוגיה עמידה לתנאי מזג אוויר מאתגרים, לצד נוחות ואסתטיות
סדרת הפרדייבר-לייט, שמוצריה מצטיינים הן באיכויות החומרים והן במראה ספורטיבי המרהיב של המותג סמסונייט. (צילום: יח
סדרת הפרדייבר-לייט, שמוצריה מצטיינים הן באיכויות החומרים והן במראה ספורטיבי המרהיב של המותג סמסונייט. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

חופשות הסקי/שטח/אקסטרים הפכו בשנים האחרונות לענף תיירותי פופולארי ומשגשג מאוד. מדי שנה בעונת החורף אורזים ישראלים רבים מזוודות ועולים על טיסות ליעדים שונים במדינות אירופה המושלגות, לחופשות סקי. ואכן, חופשות סקי הן ללא ספק חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

חברת סמסונייט גולשת לעונת הסקי עם סדרת PARADIVER-LIGHT המרהיבה והאיכותית, המשך לסדרת PARADIVER, אשר הושקה לפני כשלוש שנים.

הסדרה נוצרה בהשראת ענפי ספורט אקסטרים שונים ומכלול המוצרים בסדרה זו מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת המדגישה את הנוחות, הפונקציונאליות, האסתטיות, הצבעוניות והאופנתיות המתאימים במיוחד לטיולי-סקי, שטח ואקסטרים. המוצרים מצטיינים הן באיכויות הבלתי מתפשרות בחומרים והן במראה ספורטיבי המרהיב של המותג.

הסדרה, העמידה בתנאי-מזג האוויר הנדרשים, עשויה פוליאוריתן עם ציפוי פוליאסטר דנייר/סיכוך סיבים 600X600. המוצרים בסדרה זו בצבע כחול-ג'ינס מצופים טפלון.

למוצרים בסדרה  מגוון רחב של אפשרויות נשיאה: ידני, כתף, גב – ארגונו-מטריים וכן תיקי-דאפל עם מנגנון גרירה ב- 4 גדלים שונים המונים דאפל על גלגלים המהווה תיק עליה למטוס בגובה 55 ס"מ/20 אינצ'  בנפח 51 ליטר; דאפל על גלגלים נוסף במידת גובה זו, עליה למטוס, עם אפשרות נשיאה לגב – בנפח של 48.5 ליטר; דאפל על גלגלים הגדול בסדרה זו 79 ס"מ/30 אינצ' מגיע לנפח של 121.5 ליטר.

למגוון תיקי-הנסיעות מספר רכיסות ותאים חיצוניים למכלול אביזרי הגלישה.

מחירים לצרכן:

תיקי-גב: 520 -650 שקל.

תיקי נסיעות: 590 -650 שקל

תיקי-דאפל על גלגלים: 1,130 – 1,395 שקל.

למוצרים בסדרה זו שנתיים אחריות בינלאומיות מטעם היצרן. המוצרים בסדרה בצבעים:

שחור, לבן, כחול, כחול-גינס וצהוב. ניתן להשיג בחנות הדגל של סמסונייט בקניון עזריאלי ת"א, אלטר מזוודות, ממסי תיירות, ארנקי-שולה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה