היעדים החדשים של אשת באפריקה: אוגנדה, מדגסקר ונמיביה

לאחר ההצלחה בטנזניה, אשת טורס מרחיבה את יעדיה ביבשת השחורה ומשיקה טיולי עומק לאוגנדה, מדגסקר ונמיביה, עם חיבור לתרבות המקומית ומפגשים עם התושבים המקומיים
אוגנדה היא אחת המדינות הירוקות ושופעות המים באפריקה. תכנית הטיול כוללת מפגש פנים מול פנים עם שימפנזים ועם חיות בר אחרות. (צילום: יח
אוגנדה היא אחת המדינות הירוקות ושופעות המים באפריקה. תכנית הטיול כוללת מפגש פנים אל פנים עם שימפנזים ועם חיות בר אחרות. (צילום: Shutterstock, אשת טורס )
Monitour ads

חברת אשת טורס מתרחבת ליעדים נוספים ביבשת אפריקה: החל מאוקטובר הקרוב ייצאו טיולים מאורגנים של החברה לאוגנדה, נמיביה, ומדגסקר. השקת היעדים החדשים מגיעה לאחר ההצלחה של החברה בטנזניה, בה הפכה לסיטונאי הגדול ביותר ולאחד השחקנים המשמעותיים בתיירות הישראלית למדינה. בנוסף לטיולים המאורגנים, מציעה אשת אפריקה גם טיולים מיוחדים למטייל העצמאי ביבשת, דהיינו, "מאורגן עצמאי" – שכוללים טיסות, לינה ואירוח, ג'יפ ונהג לכל תקופת הטיול.

תכנית הטיולים ליעדים החדשים כוללת טיולי ספארי וטבע, לצד היכרות ומפגשים בין-תרבותיים עם האוכלוסיה המקומית, כולל ביקורים בשבטים, בבתי ספר מקומיים ובקהילות יהודיות נשכחות. בנוסף, מגוון פעילויות מיוחדות ואקסטרים כמו סיור טרקטורונים, סיורי זריחה ושקיעה והשתתפות בטקסים מקומיים.

לדברי לילי אנגל, מנהלת "אשת אפריקה", המפעילה כיום טיולים לטנזניה וזנזיבר, דרום אפריקה, אתיופיה ומרוקו, יבשת אפריקה היתה עד לא מזמן יעד תיירותי יקר למומחים, חוקרים, וחובבי טיולים גאוגרפיים בלבד. "אשת טורס הציבה לה למטרה להנגיש את היבשת המרתקת הזו לקהל הרחב ולהציע יעדים חדשים במחיר אטרקטיבי, וזאת בלי להתפשר על איכות, בטיחות ונוחות הטיול", אמרה.

מדגסקר הוא אחד האיים הקסומים והמיוחדים באפריקה והרביעי בגודלו בעולם, עם פירות ייחודיים. .(צילום: יח"צ)
מדגסקר הוא מהאיים הקסומים והמיוחדים באפריקה והרביעי בגודלו בעולם, עם פירות ייחודיים. .(צילום: Shutterstock, אשת טורס)

אוגנדה היא אחת המדינות הירוקות ושופעות המים באפריקה. תכנית הטיול כוללת מפגש פנים מול פנים עם שימפנזים ועם חיות בר בשמורות הירוקות, הרים עם יערות עד וביקור במקורותיו של הנילוס הלבן. כמו כן יבקרו המטיילים בקהילת אבאיודאיה – היהודים הנסתרים של אוגנדה ובימת ויקטוריה הייחודית, אחת מימות המים המתוקים הגדולות בעולם.

מחיר טיול מאורגן לאוגנדה לאדם בחדר זוגי ל-8 ימים על בסיס פנסיון מלא, החל מ –  2,750 דולר.

מדגסקר הוא אחד האיים הקסומים והמיוחדים באפריקה והאי הרביעי בגודלו בעולם. באי חופים יפהפיים, נופים מגוונים ומרשימים וכמובן למעלה מ-20 סוגי לאמורים נדירים, החיים אך ורק במדגסקר. האי התנתק מיבשת אפריקה לפני 165 מליון שנה, דבר שהוביל להתפתחות בעלי חיים וצמחים ייחודיים לאי זה בלבד.

מחיר טיול מאורגן למדגסקר לאדם בחדר זוגי ל-10 ימים על בסיס חצי פנסיון, החל מ – 3,549 דולר.

הטיול לנמיביה חושף את אתרי הנוף הייחודיים שלה ובהם: הדיונות הוורודות של סוסוסוולי, אריות הים שרובצים על חוף האוקיינוס ועוד. (צילום: יח"צ)
הטיול לנמיביה חושף את אתרי הנוף הייחודיים שלה ובהם הדיונות הוורודות של סוסוסוולי, אריות הים שרובצים על חוף האוקיינוס ועוד. (צילום: Shutterstock, אשת טורס)

נמיביה, השוכנת בדרום-מערב אפריקה, היא ארץ רחבת ידיים ועשירה בנופים דרמטיים שהופכים אותה לגן עדן לחובבי הצילום. הטיול חושף את אוצרות הטבע של המדינה ואתרי הנוף הייחודיים: הדיונות הוורודות של סוסוסוולי, אריות הים שרובצים על חוף האוקיינוס, ספארי, בריכות מלח, ציורי הקיר של שבט הבושמנים ועוד. אחד מהאתרים המרהיבים הוא באטושה, שמורת הטבע ההררית היחידה בנמיביה בה שוכנים בעלי חיים בסכנת הכחדה.

מחיר טיול מאורגן לנמיביה לאדם בחדר זוגי ל-13 ימים על בסיס חצי פנסיון, החל מ – 3,379 דולר.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה