היי-טק בים: כנס תיירות-טק הבינלאומי הראשון בישראל

בכירים מתעשיית התיירות העולמית יגיעו לישראל על מנת לבחון שיתופי פעולה והשקעות בסטארט-אפים ישראלים בענף הנסיעות והמלונאות, שעד כה לא הסתער על חידושי הטכנולוגיה
הטכנולוגיה מאפשרת כיום נגישות אל הצרכן הסופי בכל מקום וזמן. גם בים. (צילום באדיבות עיריית תל אביב)
הטכנולוגיה מאפשרת כיום נגישות אל הצרכן הסופי בכל מקום וזמן. גם בים. (צילום באדיבות עיריית תל אביב)
Monitour ads

בכירי תעשיית ה-Travel Tech בארץ ובעולם יגיעו לכנס הבינלאומי הראשון מסוגו בישראל Travel Tech Israel 2016, ביום רביעי ה-26 באוקטובר במרכז פרס לשלום. מטרת הכנס לחבר בין תעשיית התיירות המקומית לבין עשרות סטארט-אפים ישראלים וחברות התיירות הגדולות בעולם.

הכנס נערך ביוזמת Innovel, מרכז חדשנות לטכנולוגיה בתיירות שיוצר קואליציה של חברות בינלאומיות בתחום התיירות שמחפשות יחד פתרונות טכנולוגיים, שהוקם על ידי רום הנדלר, בכיר בתעשיית התיירות העולמית, אשר עד לאחרונה כיהן כמשנה בכיר למנכ"ל Las Vegas Sands ואריאל שפירא יזם מקומי. Innovel הוקמה השנה מתוך מטרה להיות מרכז חדשנות וגשר בין חברות תיירות עולמיות וסצנת הסטארט-אפים בענף התיירות הישראלי.

בכנס תתקיים שיחה עם איש העסקים היהודי-אמריקאי שלדון אדלסון, בעל השליטה ב-Las Vegas Sands, ענקית התיירות הגלובלית עם פעילות ונכסים ובתי קזינו בלאס וגאס, מקאו, סינגפור ווייטנאם. אליו יצטרפו דוברים בכירים נוספים מהתעשייה הבינלאומית, ביניהם: Noah Traft, בכיר בענקית התיירות Expedia, סוזן גרינפילד, העומדת בראש הפיתוח העסקי של קבוצת פרייסליין, שבבעלותה 6 מותגים, ביניהם בוקינג.קום; Michael Bayle, מוביל את תחום המובייל ב-Amadus ,IT Group ועוד. לדוברים מחו"ל יצטרפו דוברים מהתעשייה המקומית, ביניהם היזם הסדרתי ומייסד האקסלרטור NFX Guild גיגי לוי, ראובן אלקס, מהנהלת רשת מלונות פתאל ועוד.

רחבת הכניסה במרכז פרס לשלום בו יתקיים הכנס. הנשיא המנוח חיבק את החדשנות. (צילום מהאתר)
רחבת הכניסה במרכז פרס לשלום בו יתקיים הכנס. הנשיא המנוח חיבק את החדשנות. (צילום מהאתר)

חשיבות התעשייה המקומית לתעשייה העולמית

לדברי המארגנים, הכנס יבחן את חשיבותה של התעשייה המקומית ויכולתה לסייע לסטארט-אפים לבצע בדיקה ראשונית של מוצרים שפותחו על ידם לפני פריצתם לעולם. הכנס יכלול מספר פאנלים מקצועיים בתחום המלונאות, רגולציה, שימוש בטכנולוגיות לקידום תיירות ועוד.

המושב הראשון יעסוק בצורך של תעשיית המלונאות הבינלאומית ל"המציא" את עצמה מחדש לאור השינויים בענף כמו נגישותם של אתרי סוכנויות הנסיעות המקוונות אל הצרכן הסופי, כלכלת השיתוף והתמעטות השליטה של הרשתות במידע על המלונות לאור הביקורות באתרים כמו טריפאדוויזר. במושב זה, נציגים של רשתות בינלאומיות ידונו במגמות בהפצת הנסיעות והתיירות והאתגרים שהם מייצרים.

פאנל של דוברים יעסוק ביתרונות של רשתות בינלאומיות שלהן נציגים בישראל ואיך הן יכולות ליהנות מהטכנולוגיות הצומחות כאן. מושב אחר יעסוק בשאלה מדוע תעשיית הנסיעות מפגרת באימוץ טכנולוגיות חדשות.

הכנס יארח מגוון סטארט-אפים חדשניים אשר יציגו את הפעילות שלהם ויאפשרו לאנשי מקצוע מקומיים להתרשם מפעילות טכנולוגית ישראלית פורצת דרך. חברות התיירות הבינלאומיות שיתארחו בכנס, יתורו אחר שיתופי פעולה לשיפור ביצועי החברה ויצירת ערך מוסף עבורם.

הכנס ימשיך לאירוע נוסף שיתקיים למחרת, בתאריך 27 באוקטובר – ספיד דייטינג מקצועי שיפגיש בין חברות תיירות בינלאומיות ומקומיות עם סטארט-אפים ישראלים למטרת בחינת שיתופי פעולה והשקעות. רום הנדלר, יזם הכנס ולשעבר משנה בכיר למנכ"ל Las Vegas Sands אומר: "כסטארט-אפ ניישן, ישראל מתעלת את יכולותיה הטכנולוגיות הגבוהות ומושכת אליה יזמים ובכירים מהתעשייה הגלובלית המתאווים אחר המוחות הישראלים, ומגלים עניין להשקיע בהם. חלקם יגיעו לכנס כדי לבחון שיתופי פעולה ואפיקים להשקעה. הכנס יחשוף חידושים ופיתוחים פורצי דרך בענף, וישפוך אור על תעשיית ה- Travel Tech הנמצאת בתנופה"

למידע נוסף אודות הכנס באתר .

Monitour ads

תגובה אחת

השאר תגובה