היינאן איירליינס: טיסות בהחל מ-589 דולר

חברת התעופה היינאן איירליינס עם מחירים מוזלים לחורף הקרוב ותעריף מיוחד לטיסת המשך לגואנגז'ו ושנז'ן ב-10 דולרים בלבד
בייג'ינג. תעריף מיוחד לטיסות המשך ליעדים גואנגז'ו ושנז'ן ב- 10 דולר לכיוון. (צילום: Ib Aarmo)
בייג'ינג. תעריף מיוחד לטיסות המשך ליעדים גואנגז'ו ושנז'ן ב- 10 דולר לכיוון. (צילום: Ib Aarmo)
Monitour ads

חברת התעופה הסינית היינאן איירליינס תרד במהלך החורף לשלוש טיסות שבועיות לבייג'ינג במטוסי האיירבוס, והחל מחודש אפריל 2018, תחזור למתכונת של ארבע טיסות בשבוע. החברה ממשיכה להפעיל מתכונת של שלוש טיסות שבועיות במטוסי הדרימליינר בקו לשנגחאי שהושק לאחרונה.

מחירי הכרטיסים במחלקת התיירים לשנגחאי יהיו החל מ-639 דולר ולבייג'ינג מחיר של החל מ-589 דולר, הלוך ושוב (כולל מיסים והיטלים).

כניסתה של היינאן איירליינס לשוק הישראלי באפריל 2016 שינתה את מפת התיירות הנכנסת לישראל מסין, והובילה למהפכת מחירים עבור הנוסעים הישראלים לסין ולמזרח. בספטמבר האחרון השיקה את הקו השני תל אביב -שנגחאי, והיא בוחנת בימים אלו פתיחת קו טיסות שלישי ישירות לגואנגז'ו.

בנוסף, תעריף מיוחד לטיסות המשך ליעדים גואנגז'ו ושנז'ן ב-10 דולר לכיוון בלבד.

יונתן בנטל, סמנכ"ל היינאן איירליינס ישראל אמר כי "אנו גאים להמשיך להציג לשוק הישראלי מוצר פרמיום במחירים אטרקטיביים במיוחד, כמו גם בתפקיד החשוב שאנו ממלאים בהזנקת תנועת התיירים הסינים לישראל. ההצלחה עד כה עולה על כל הציפיות ולראיה פתיחת קו ישיר גם לשנגחאי פחות משנה וחצי לאחר השקת הקו לבייג'ינג". לדבריו, אצל החברה אין "מחירי השקה", אלא החלטה אסטרטגית לשנות את מציאות מחירי הטיסות לסין והמזרח לאורך זמן. "אנו נוסיף לשמור על מחירים תחרותיים ונמשיך לקרב את המזרח הרחוק לישראל", הוסיף.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה