הטיסה הראשונה מת"א לנירנברג יצאה לדרך

השבוע תשיק גרמניה איירליינס גם קו תעופה ישיר מת"א לברלין שיפעל בשלב ראשון שלוש פעמים בשבוע
גוזרים את הסרט בהשקת הקו של גרמניה איירליינס לנירננרג. (צילום:יח
גוזרים את הסרט בהשקת הקו של גרמניה איירליינס לנירנברג. (צילום:יח"צ)
Monitour ads

חברת התעופה הגרמנית "גרמניה איירליינס" השיקה ביום חמישי האחרון קו חדש וייחודי מנתב"ג לנמל התעופה נירנברג באזור בוואריה. נמל זה משרת מטרופולין של יותר כ-2.5 מיליון תושבים רובם מהערים נירנברג, ביירות', ארלנגן ופירט.

החברה הגרמנית החלה בפעילותה הסדירה בשוק הישראלי במארס 2015 וכבר מפעילה שני קווים ישירים וסדירים מתל אביב לדיסלדורף והמבורג,

בטיסה החגיגית והראשונה מנירנברג הגיעה משלחת מכובדת הכוללת את מנהל הקווים הסדירים של גרמניה איירליינס – פול סקודלרו, מנכ"ל נמל התעופה של נירנברג – ד"ר מיכאל הופ , ס.ראש עירית נירנברג – מיכאל פראס, רב חב"ד בנירנברג – הרב סיטריק, משלחת עיתונאים מאזור בוואריה ועוד. מטוס חברת גרמניה התקבל במטח מים חגיגי ובנתב"ג  נערך טקס השקה בהשתתפות מנכ"ל טל תעופה ונציג גרמניה איירליינס בישראל – גדעון טהלר, סמנכ"ל מסחרי טל תעופה – ניסים סגיס,  הנהלת נתב"ג, הנהלת לאופר, נוסעי הטיסה הראשונה ואורחים מכובדים נוספים. מסיבת עיתונאים חגיגית נערכה לאחר מכן בת"א  בהשתתפותם של סגן שגריר גרמניה בישראל – גורג' אנזוולר, מנהלת משרד התיירות של גרמניה בישראל – גולדי מולר, מנכ"ל לשכת המסחר גרמניה ישראל – גרישה אלרואי-ארלוזר ועוד.

קו התעופה החדש יופעל פעמיים בשבוע בימים שני וחמישי, במחיר של החל מ-79 יורו לכיוון בשירות מלא וכולל מיסים. מכירת הכרטיסים כבר החלה.  גרמניה איירליינס מציעה שירות מלא על טיסותיה מת"א הכלול במחיר הכרטיס, כגון: ארוחה חמה, משקאות קלים וחמים, מזוודה במשקל של עד 25 ק"ג, כבודת יד במשקל של עד 6 ק"ג, סרטים באורך מלא באיכות HD, מגוון תכניות בידור ושמע, צ'ק אין (בידוק) בשדה התעופה ללא עלות וכו'. הטיסות יצאו מטרמינל 3 בנמל התעופה בן גוריון. הזמנות ניתן לבצע אצל כל סוכני הנסיעות ובאתר האינטרנט של החברה בעברית ובאנגלית..

השבוע תשיק גרמניה איירליינס גם קו תעופה ישיר מת"א לברלין שיפעל בשלב ראשון שלוש פעמים בשבוע, במקביל הגדילה גרמניה את תדירות הטיסות מת"א לדיסלדורף ל- 4 פעמים בשבוע כאשר הטיסות יצאו בימי ראשון, שני, שלישי וחמישי.

שוקי חג המולד כבר מתכוננים

פול סקודלרו, מנהל הקווים הסדירים בגרמניה איירליינס אמר: " אנחנו שמחים על קו התעופה החדש מתל אביב לנירנברג. אני זוכר שהתחלנו את הפעילות החשובה בישראל לפני כשנתיים וחצי עם השקת הקו מת"א להמבורג וכעת אנחנו כבר טסים גם ארבע פעמים בשבוע לדיסלדורף, פעמיים בשבוע לנירנברג ומשבוע הבא גם ישירות לברלין שלוש פעמים בשבוע. הנוסעים הישראלים שיבקרו בנירנברג ובאזור בוואריה, יופתעו מאד מיופיים ומהאפשרויות הרבות לטיול וחופשה מהנה לאורך כל השנה כולל בתקופת חג המולד עם השווקים הידועים והמרשימים. "

גדעון טהלר מנכ"ל טל תעופה הנציגים של "גרמניה איירליינס" בישראל: "הקו הישיר מת"א לנירנברג יתחיל משתי טיסות בשבוע ואנחנו מאמינים שהקו יגדל וישגשג. באזור של בוואריה יש המון אטרקציות תיירותיות והוא מדהים ביופיו, אנחנו מאמינים שיותר ויותר ישראלים יגלו את האזור בזכות הטיסות הנוחות ביותר של גרמניה איירליינס וגם תיירים חדשים מגרמניה יגיעו לבקר בישראל. שתי הטיסות לנירנברג מתווספות לטיסות להמבורג ולדיסלדורף וב- 10 לנובמבר אנחנו משיקים גם את הקו הישיר מת"א לברלין בשירות מלא ולנמל התעופה טגל. אנחנו מגדילים ומבססים את מעמדנו בשוק ומציעים טיסות למבחר יעדים מרשים בגרמניה, מתוך אמונה כנה בפוטנציאל הרב הטמון בתיירות מישראל לגרמניה וההפך".

חברת התעופה "גרמניה איירליינס" היא חברת תעופה עצמאית בגרמניה שמציינת כ- 30 שנות פעילות מוצלחת. החברה הירוקה לבנה מתמחה בטיסות לטווח קצר ובינוני ומטיסה יותר מ-2.8 מיליון נוסעים בשנה. טיסותיה יוצאות מכ-20 יעדים באירופה לכ-55 יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון. גרמניה איירליינס מפעילה טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות אד-הוק. יחד עם חברת האחות בשוויץ החברה מפעילה כיום כ-27 מטוסים, לגרמניה גם חברת אחזקת מטוסים משלה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה