הבר החבוי הביא את הכבוד

Monitour ads

 רק לפני כמה חודשים הושק וילה בראון ירושלים וכבר החל לזכות בתארים ודרוגים עולמיים. כך, לדוגמה, מגזין היוקרה 'Robb Report ' דירג את מלון הבוטיק כאחד מתשעת מלונות היוקרה בעולם בהם קיימים ברים חבויים וייחודים. הרשימה מונה תשעה ברים במלונות יוקרה ברחבי העולם ולצד וילה בראון נמצאים גם מלון Hassler ברומא,The William  בניו יורק, ה-Palazzo בלאס וגאס, מלון Montage בבוורלי הילס, Lotte New York Palace, U.S. Grant Hotel  בסן דייגו, מלון Gleneagles  בסקוטלנד ומלון Arizona Biltmore. על פי המגזין, מציעים כיום מלונות היוקרה חלופה לישיבה בלובי ומעניקים לאורחים ולמבקרים מבחוץ חוויה עם טוויסט בברים חבויים.

ה-"Cave Bar" במלון וילה בראון ממוקם בבאר המים המקורית של הווילה שנבנתה בסוף המאה ה-19 והוסב לבר מערה אינטימי ויפיפה. הגישה לבר הנסתר היא בירידה בגרם מדרגות תלול מצידו של המלון הישר לליבה של הבאר. הבר, כמו המלון כולו, מעוצב כחיבור בין מזרח למערב ומחבר בין התקופות הנוסטלגיות שעבר הנכס: התקופה העות'מנית, המנדט הבריטי והאקלקטיות של ימינו. קשתות אבן, ספות קטיפה וינטג' וגוונים עזים של סגול ואדום, לצד מרצפות וכסאות-בר מודרניים משמרים את הסגנון הירושלמי האותנטי, משרים תחושה של מסע בזמן ומשתלבים בהרמוניה עם העיצוב העכשווי.

גם תפריט הבר משלב לתוכו את המזרח התיכון בקוקטיילים עם קריצה כמו קוקטייל "יא חביבי" המשלב רום מתובל, אוזו, מיץ אשכוליות, מיץ לימון ואניס.

ליאון אביגד, הבעלים של מלון וילה בראון ציין: "Robb Report עשה כבוד גדול לוילה בראון ירושלים ולקולקציית בראון על שדירג את מלון הבוטיק שלנו יחד עם 8 מלונות יוקרה מהשורה הראשונה בעולם. קולקציית בראון עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם. אני בטוח שהזכיה שלנו תמשוך חובבי איכות, שירות ואלכוהול לירושלים ואני מזמין את כלל הציבור בישראל להכיר את המלון החדש ביותר בעיר הבירה ואת כל מה שיש לנו להציע".

לינק לרשימת המלונות הזוכים: 

http://robbreport.com/travel/hotels/slideshow/shhh-9-hotels-with-secret-speakeasy-bars

בצילום: בר המערה במלון הבוטיק הירושלמי וילה בראון. (צילום: אסף פינצ'וק)

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה