האם זה העתיד של תעשיית הקרוזים?

ספינת תענוגות ענקית פולחת את השמיים, משייטת בנעימות בשחקים, בלי גלי ים סוערים – רק עם הרבה אוויר צח ומרחבים. האם זהו השלב הבא של תעשיית הקרוזים?
אוניית קרוז בשחקים. תמונה שהועלתה באתר reddit. היהפוך החלום למציאות?
אוניית קרוז בשחקים. תמונה שהועלתה באתר reddit. היהפוך החלום למציאות?
Monitour ads

מפארקי מים דרך מגלשות אימתניות, קירות טיפוס ומגרשי כדורגל וטניס, קזינו וספא – ספינות השייט בשנת 2017 הן  ספקי הבידור האולטימטיבי. כבר מזמן שהבילוי על האוניה הוא חלק מהחופשה לא פחות מאשר הירידה לחוף ולעיתים אף יותר. אולם נראה שהרהור על עתיד ספינות הקרוזים יכול להעיף את המוח אף יותר:  צילום ששותף באתר המדיה החברתית Reddit, מראה קונספט של ספינת קרוזים טסה בשמיים.

כלי השיט הסגלגל נראה משייט מעל הרים ודרך העננים, עם אנשים משוטטים עליו, בריכה מוקפת מדרך עץ (דק) וכסאות, עם משטח דשא מאחוריה. תכנון הספינה ההיברידית הרשים את האינטרנט ויצר תהודה רבה.

התמונה נצפתה על ידי משתמשי האינטרנט מעל מיליון פעם עם מאות התייחסויות. משתמש אחד כתב: "נקרא לה ה'פלייטניק' – Flytanic – טיטניק מעופפת" וצופה אחר כתב "ראוי לקרוא לה Skytanic”.

אחד הגולשים תהה מה יקרה אם ה"ספינה" תיקלע למערבולת רוחות. למרות שהקונספט נראה כרגע לא-ישים, ספינות קרוז מעופפות עשיות להיבנות בעתיד. חברה שעושה נסיונות במוצר דומה היא Aeros הבוחנת ספינת אוויר המתרוממת כמו בלון הליום בשם  Aeroscaft.

אחת הספינות החדשות שהושקה הקיץ (בים):

השקה עולמית לספינת הקרוזים MSC Meraviglia

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה