גם רויאל קריביאן תשוט לקובה

Empress of the Seas תהיה האנייה הראשונה של רויאל קריביאן שתפליג להוואנה ותציע לאורחיה ליהנות מסיורים ומחוויות יוצאות דופן לא רק ביעד אלא גם על סיפון האנייה
קובה. כדאי להזדרז ולבקר לפני שתאבד את הייחודיות שלה שנוצרה עקב שנים ארוכות של בידוד. (צילום: באדיבות רויאל קריביאן)
קובה. כדאי להזדרז ולבקר לפני שתאבד את הייחודיות שלה שנוצרה עקב שנים ארוכות של בידוד. (צילום: באדיבות רויאל קריביאן)
Monitour ads

בקרוב, יהיו שכונותיה ההיסטוריות של הוואנה, קובה, מוזיקת סלסה סוערת, חיי לילה אגדתיים, דומינו ומוחיטו  נגישים מאי פעם למפליגים עם רויאל קריביאן.

ההפלגה ההיסטורית הראשונה של רויאל קריביאן, תהיה בת 5 לילות ותצא ב-19 באפריל 2017 ממיאמי, פלורידה.  אורחי האנייה ייחשפו למראות והקולות של קובה וביניהם מסלולים החוקרים את הארכיטקטורה הקלאסית של הוואנה העתיקה, ריקודי סלסה במועדוני לילה, מוסיקת ג'אז לטיני וגם שיטוט בעיר ומפגש עם תושבי המקום והתרבות שהזמן לא נגע בהם.

עולם שלם של הפתעות מחכה למפליגים על האנייה, החל ממטעמים בהשראה קובנית, דרך חוויות מוזיקליות וכלה בפעילויות נוספות על הסיפון שנועדו להנעים את זמנם של המפליגים ברוח התרבות הקובנית. זאת בנוסף לאטרקציות האייקוניות של רויאל קריביאן: קיר טיפוס, בריכות מחודשות וסולריום למבוגרים בלבד, ספא מפואר ותוכנית הפעלה לילדים ובני נוער (גילאי 3-17), מסעדות בסגנונות שונים ומזנון אוכל חופשי, ועוד.

שייט בגידול מתמיד

"שוק הפלגות הנופש ממשיך לצמוח בעקביות בארץ כמו גם בעולם". מסביר אורי שנבל, מנכ"ל חברת סנורמה, נציגת המכירות הבלעדית של תאגיד השייט רויאל קריביאן בישראל, "אם בשנת 2009 חברות השייט בעולם אירחו כ-18 מיליון נוסעים, הרי שבשנת 2016 צפויים ליהנות ממסלולי שייט כ-23 מיליון נוסעים, גידול שנתי של כ-7% בשנה. גם בישראל אנחנו נמצאים בגידול מתמיד של מספר הנוסעים ובפופולאריות ובהכרת יתרונות חופשת שייט לעומת חופשות אחרות".

לדבריו, הגיל הממוצע של נוסעי הקרוזים ירד באופן משמעותי בעקבות חופשות משפחתיות שהופכות לשכיחות במיוחד. "עם פתיחת המסלול החדש לקובה אנו צופים גידול נוסף בנוסעים הישראליים וברמת הביקוש ליעד החדש", הוסיף שנבל.

לאחר הפלגת הבכורה להוואנה מנמל מיאמי, הפלגותיה הבאות של הספינה אל היעד ייצאו מנמל טמפה, פלורידה, בהפלגות בנות 5 ו-7 לילות.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה