מלונות 9h: ביפן אפשר לשכור קופסאות זעירות לנמנום מהיר

אין הרבה ריגושים ותחכומים במלונות 9h (תשע שעות), אולם נוסע הנמצא בין טיסות ורק רוצה לתפוס נמנום או להניח את הראש – לא זקוק ליותר ממצעים נקיים וחלל חשוך
כוכי שינה במלון 9h. יש מצעים נקייים, מנורת שינה ואפשר גם לשבת. (צילום: אתר 9h)
כוכי שינה במלון 9h. יש מצעים נקיים, מנורת שינה ואפשר גם לשבת. (צילום: אתר 9h)
Monitour ads

9h-תשע שעות, היא רשת של מלונות עם חללים זעירים שנוסדה בשנת 2009, כאשר כל מלון נועד לספק אכסון לאנשים בין שעה לתשע שעות, לפי צרכיהם.

המחיר הבסיסי הוא כ-9 דולר לשעה וכל שעה נוספת מחירה 3 דולר. יש הבדלי מחירים בין המלונות לפי מיקומם. בעקרון, תמורת 44 דולר מקבלים האורחים גישה לכוך פרטי, מצעים וכניסה לחדרי אמבטיה וטרקלין. 7 דולר נוספים יקנו לאורח גם מקלחת.

מדובר במלונות בשדות תעופה ומלונות עירוניים: שדה התעופה נריטה בטוקיו, מלון בקיוטו, ב-Sendai, בשיניג'וקו-צפון בטוקיו ומלון המיועד לנשים בלבד ב-Kanda, גם הוא בטוקיו.

מכיון שרוב המשתמשים במלונות הם תיירים שאינם דוברי יפנית, משתמשים במלונות בסמלים ברורים. (צילומים מאתר 9h)
מכיון שרוב המשתמשים במלונות הם תיירים שאינם דוברי יפנית, משתמשים במלונות בסמלים ברורים. (צילומים מאתר 9h)

בחברה רואים כלקוחות עיקריים אנשי עסקים, אנשים שעובדים שעות נוספות ואף למטיילים בין טיסות. "כדי לעבור מיום ליום או לאתחל את היום, אדם זקוק לשלושה מרכיבים: מקלחת, שינה ואפשרות להחליף בגדים", מוסבר באתר האינטרנט של הרשת, "אנחנו פשוט מכמתים את הפעילות הזו בשעות – שעה למקלחת, שבע שעות לשינה, שעה להחלפת בגדים. על בסיס הקונספט הפשוט הזה של שהייה במלון, תשע שעות מציע שהייה עירונית פשוטה ואידאלית, שאין דומה לה בעולם", מסכמים באתר.

אתר הרשת.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה