בואינג מזהה פוטנציאל טכנולוגי חדשני מחוץ לעולם התעופה

השקעה של 3.5 מיליון דולר נעשית בפיתוח טכנולוגיות וידיאו ומציאות מדומה ב-360 מעלות באמצעות המיזם הטכנולוגי HorizonX. המטרה: להביא חדשנות אל תוך בואינג
מצלמה של 360 מעלות. חברת C360 טכנולוגיות, מתמחה בוידיאו ובמציאות מדומה ב-360 מעלות. (צילום: יח
מצלמה של 360 מעלות. חברת C360 טכנולוגיות, מתמחה בוידיאו ובמציאות מדומה ב-360 מעלות. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

יצרנית המטוסים המובילה בואינג הודיעה, כי יחד עם חברת ההשקעות Blue Tree Capital וקבוצת Pasadena Angels המפורסמת וחברות נוספות, תשקיע 3.5 מיליון דולר בחברת C360 טכנולוגיות, המתמחה בוידיאו ובמציאות מדומה ב-360 מעלות. מדובר בהשקעה נוספת של בואינג באמצעות המיזם הטכנולוגי החדש HorizonX, שהוקם מוקדם יותר השנה.

סטיב נורדלנד, סגן נשיא בואינג HorizonX אמר: "הבחירה שלנו להשקיע בחברת C360 היא דוגמה מובהקת ליכולת של HorizonX לאתר חדשנות גם מחוץ לעולם התעופה ולהביא אותה אל תוך החברה. הקשר שנוצר בין המפתחים של C360 לבין צוותי בואינג, לצד ההשקעה הכספית, מאפשרת לנו לפתח פתרונות פורצי דרך מהר יותר, ואף לחשוף את C360 לשווקים חדשים. למעשה, כולם מרוויחים מכך ובמיוחד קהל לקוחותינו."

חברת C360, הממוקמת בפיטסבורג, פנסילבניה, מתמחה בפתרונות וידאו ליניאריים איכותיים ונחשבת לשחקנית מובילה בתעשיית ה-VR / AR הבינלאומית. החברה נותנת שירותיה לכמה מרשתות השידור הגדולות והמובילות בעולם, בין היתר CBS, ESPN, TNT, UFC.

שותפויות "מחוץ לקופסה"

אוון ווימר, מנכ"ל C360: "מאז הקמתה של C360, התמזל מזלנו לעבוד עם כמה מהארגונים הגדולים והמובילים בעולם. זוהי גאווה גדולה עבורנו ש-HorizonX זיהה את התרומה שלנו לתעשיית שידורי הוידאו, ובחר לשלב את הטכנולוגיה שלנו בפיתוחים העתידיים של בואינג. אנחנו בטוחים כי ההשקעה של בואינג ב-C360 תקדם אותנו צעד נוסף בתעשית ה-360 VR/AR. "

מיזם HorizonX של יצרנית המטוסים הוקם במטרה לזהות הזדמנויות להשקעה ברעיונות פורצי דרך, בטכנולוגיות מהפכניות ובשווקים חדשים. המיזם מחפש אחר הזדמנויות עסקיות ייחודיות ושותפויות "מחוץ לקופסה", להמשך פיתוח טכנולוגיות התעופה והחלל שלה, בשילוב אסטרטגיות עסקיות חדשות.

חברת בואינג הינה היצרנית המובילה בעולם של מטוסים מסחריים, מטוסי צבאיים, טכנולוגיות חלל ומערכות הגנה. לקוחותיה מונים גופים ממשלתיים, גופי ביטחון וחברות תעופה מסחרית רבות ברחבי העולם.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה