אתר ייעודי לסוכני הנסיעות בישראל לדלתא

Delta Professional Travel Agency הוא פורטל חדש המציג חדשות ועדכונים של דלתא לפי דרישה, אחד מהאתרים המקצועיים הראשונים של דלתא שהושקו מחוץ לארה"ב
צילום מסך אתר החדשות של דלתא בעברית. מידע העדכני ביותר מופיע ראשון.
צילום מסך אתר החדשות של דלתא בעברית. המידע העדכני ביותר מופיע ראשון.
Monitour ads

דלתא אייר ליינס השיקה את "Delta Professional Travel Agency", אתר ייעודי מקצועי לסוכני הנסיעות בישראל. מדובר באחד מהאתרים המקצועיים הראשונים של דלתא, שהושקו מחוץ לארה"ב; והוא מציג את החדשות האחרונות, המלצות לטיסות ועדכונים לגבי המוצרים והשירותים שהסוכנים זקוקים להם כדי למכור את טיסות דלתא ללקוחותיהם בביטחון.

האתר עוצב על בסיס היזונים חוזרים שהתקבלו מסוכני נסיעות המטפלים בחברות עסקיות ובתיירות פנאי.

דלתא מפעילה טיסות יומיות ישירות בין תל אביב לנמל התעופה JFK בניו יורק והאתר החדש הינו חלק מההשקעה של חברת התעופה בטכנולוגיה, לחיזוק חוויית המשתמש עבור שותפיה המסחריים.

כל המידע בקצה האצבעות

"ישראל מהווה שוק חשוב עבורנו ואנו מעריכים את תרומתם של סוכני הנסיעות המקצועיים כאן בארץ לעסקים שלנו", אומרת אסתי הרשקוביץ, המנהלת המסחרית של דלתא בישראל. "אנחנו עיצבנו את האתר הייעודי כך שיהיהone-stop shop, שמעניק לסוכנים את כל המידע לו הם זקוקים לגבי דלתא בקצה אצבעותיהם", מוסיפה אסתי הרשקוביץ.

עיקרי האתר הבולטים הם: חדשות המתעדכנות באופן תמידי, כאשר המידע העדכני ביותר מופיע ראשון; תוכן מסודר ועדכני הכולל אינפורמציה על מדיניות החברה ומקורות מידע הנדרשים לסוכנים; מידע אודות מוצרים מקומיים, לוח טיסות ומחירים מיוחדים; ניווט קל לשימוש ומנוע חיפוש חזק וכניסה לתקשורת האימיילים של דלתא.

הגישה לאתר המיועד לישראלים הינה באמצעות הלינק:pro.delta.com/Israel.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה