אסטרל משיקה מלון לואו קוסט ראשון בישראל

המלון החדש, אסטרל לייט, יהיה מלון לואו קוסט מתקדם ומודרני, ויכלול את כל המתקנים והשירותים הפופולאריים, במודל כלכלי מוזל ומותאם אישית לצרכי המבקרים
הדמיה של מלון הלואו-קוסט העתידי אסטרל לייט של רשת אסטרל. (צילום: יח
הדמיה של מלון הלואו-קוסט העתידי אסטרל לייט של רשת אסטרל. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

רשת מלונות אסטרל, המונה 5 מלונות באילת, הודיעה על הקמת מלון הלואו קוסט ראשון בישראל – אסטרל לייט. המלון יוקם במתחם המלונות באילת, בסמוך ל-Ice Mall ולמלון פאלמה של הרשת, ויהיה הראשון להיבנות בעיר מזה 15 שנה. המלון החדש, שיהיה בדירוג של 2 כוכבים, יהיה הראשון באילת שיציע תמורה גבוהה ברמת המתקנים, האבזור והנראות, ביחס לרמת הכוכבים, ויעמוד על היקף של 400 חדרים.

המודל הכלכלי של המלון מתבסס על חבילה רזה הכוללת תשלום בעבור שירות בסיסי בעבור לינה בחדר מאובזר במלון, ואפשרות להרחבת החבילה לשירותים ומתקנים נוספים בתשלום נוסף, כגון ארוחת בוקר, חדר כושר, בריכה, שירותי חנייה ועוד, בהתאם לצורכי המבקרים.

מלון אסטרל לייט צפוי להיבנות בהליך קצר יחסית של כ-3 שנים ולהיפתח בתחילת 2021..

הנחת אבן הפינה למלון. במרכז שר התיירות יריב לוין, מימין היזם בני זרח, משמאל מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי וראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי. (צילום: יוד צלמים)
הנחת אבן הפינה למלון אתמול באילת. אמור לפעול ב-2021. (צילום: יוד צלמים)

ממשרד התיירות נמסר כי בחורף 2015-2016 נחתו באילת קרוב ל-50 אלף תיירים. בחורף 2016-2017 היקף התיירים עמד על 70 אלף – גידול של 140% לעומת החורף הקודם. בעונת החורף הקרובה 2017-2018 נראה גידול של 400% בכמות התיירים שעומדת על כ-280 אלף תיירים. להערכתו של משרד התיירות, תוך חמש שנים מהיום יגיעו לאילת כ-400 אלף תיירים בשנה. סוג התיירות הנכנסת לאילת יהיה ברובו תיירות לואו קוסט, ולכן אילת צריכה להתחיל להיערך לשינוי הקרב ובא.

שר התיירות יריב לוין: "מלון הלואו-קוסט של רשת אסטרל הוא ראשון בשרשרת ארוכה של מלונות חדשים שעתידים לקום אילת לאחר שנים ארוכות שלא נבנו בה מלונות.אנו נמצאים בעיצומה של תנופה אדירה של הקמת חדרי מלון בעקבות התנועה חסרת-התקדים של התיירות לישראל. השנה נרשם שיא של כל הזמנים במספר התיירים שמגיעים לארץ, והדבר בא לידי ביטוי בכניסה של הרבה מאוד יזמים לענף הזה".

בני זרח, שותף מייסד ומנכ"ל רשת מלונות אסטרל: "כמו שאיזי ג'ט שינתה את מפת התעופה העולמית עם הוזלת מחירי הטיסות בעשרות אחוזים, כך מלון אסטרל לייט יספק למבקרים בו את כל השירותים שהם רוצים במלון, כשכל אחד יוכל להתאים לעצמו את רמת השירות. אנשי עסקים או תיירים יוכלו לקבל חדר בסיסי, כל מי שירצה שירות נוסף, יוכל לשלם בעבורו. זה לא פחות ממהפכה בעולם התיירות ואנו גאים להיות החלוצים שמביאים אותה לישראל. אנו מודים לשר התיירות על היוזמה המבורכת שאפשרה לחזון שלנו לקרום עור וגידים".

זרח הוסיף כי העתקת שדה התעופה באילת והפיכתו לשדה בינלאומי הראוי למטוסים גדולים צפוי להביא תנועה של תיירים חדשים לעיר. "יש בעולם ענף חדש של תיירים – תיירי לואו-קוסט, כאלה המחפשים לטייל בכל העולם וכל זאת בעלויות נמוכות. אילת, לראשונה, צפויה לעלות על מפת תיירות זו ואנו מאמינים כי מלון זה יהיה הסנונית הראשונה בתחום".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה