אל על: קמפיין תדמית להצגת הדרימליינר

אל על הפיקה מסע פרסום תדמיתי בהשתתפות אנשי צוותי האוויר של אל על, בהמשך לחגיגות מטוסי הדרימליינר מהחודשים האחרונים. הסרטון יעלה במוצאי שבת לשבועיים
קברינטת אל על סמדר שכטר, בסרטון התדמית למטוס הדרימליינר. גם יפה וגם טסה. (צילום: סיון פרג')
קברינטת אל על סמדר שכטר, בסרטון התדמית למטוס הדרימליינר. נתב"ג. שיעור התפוסה במטוסי אל על ברבעון השלישי עמד על 85.3% לעומת 87.4% ברבעון המקביל אשתקד; (צילום: סיון פרג')

לכבוד הגעתו של מטוס הדרימליינר הראשון שלה, פוצחת אל על בקמפיין תדמיתי, חידוש מרענן בו משתפים פעולה ההנהלה, הקברניטים והדיילים במקום להתכתש זה עם זה.

מסע הפרסום, באמצעות משרד מקאן תל אביב, צולם בהאנגר אל על בנתב"ג במטוס הדרימליינר  787  הראשון של אל על שנחת בישראל  בסוף חודש אוגוסט.

פס הקול המלווה את הקמפיין, הינו ביצוע מקורי וחדש של זמרים לשירו של שלמה ארצי "תתארו לכם" ובמרכזו סיפור המתאר חוויית טיסה חדשה וחלומית הנעה בין מציאות לפנטזיה ובה מופיעים טייסי ודיילי אל על במטוס החדש והמתקדם.

לדברי מירה פיזיצקי, ראש אגף השיווק באל על: "הקמפיין החדש מדגיש את מוכנותה של אל על להתמודד עם האתגרים התחרותיים הניצבים בפניה באמצעות 16 מטוסי הדרימליינר החדשים אשר צפויים להתקבל בחברה בשנים הקרובות ולא פחות חשוב מכך – באמצעות אנשי צוותי האוויר המקצועיים של אל על – הטייסים והדיילים."

משתתפים הקברניט יונתן גת, קברינטה סמדר שכטר, קברניט יובל כהן, קצין ראשון גיל פאיס ודיילי האוויר שיר שלו, אסף קופרשטיין, מנלוש גרזמץ', ספיר פרידמן וברק קריפס.

הקמפיין צפוי לעלות במוצאי שבת 9.9 למשך שבועיים.

אין תגובות

השאר תגובה