אל על מרחיבה את הסכמי הקוד שייר שלה

מנכ"ל אל על דוד מימון חתם במהלך כנס יאט"א במקסיקו על שורת הסכמי קוד שייר עם קוואנטס, אירו מקסיקו ו-TAP ועל הרחבת ההסכם עם תאי איירוויס
מטוס אל על מעל נופי ישראל
מטוס אל על מעל נופי ישראל. שורה של הסכמי קוד שייר חדשים. (צילום: Micky Melnick בדף הפייסבוק של אל על)
Monitour ads

בהמשך לחתימה על מסמך ההבנות שנחתם בעת ביקור ראש הממשלה באוסטרליה, חתם במקסיקו מנכ"ל אל על, דוד מימון, על כמה הסכמי קוד שייר. הסכם עם קוונטאס האוסטרלית, יאפשר לחברה לטוס בקודים שלהם לאוסטרליה וישראל בהתאמה, דרך חיבור בין שתי החברות בהונג קונג, בנגקוק ויוהנסבורג. בנוסף, הקוד יאפשר טיסות בקוד אל על למלבורן/סידני ובריסבן. ההסכם ייכנס לתוקף ב 17 ליולי 2017. טיסות הקוד שייר יהיו פתוחות למכירה החל מה 3 ליולי השנה.

הסכם קוד משותף נוסף הוא עם Aeromexico המקסיקנית. ההסכם יאפשר לאל על ולאירומקסיקו לטוס בקודים שלהם למקסיקו סיטי בפרט וליעדים נוספים במקסיקו בכלל דרך ארבעה יעדים באירופה: מדריד, לונדון, פריז ואמסטרדם ויעדי צפון אמריקה. ההסכם ייכנס לתוקף ב 1 ליולי 2017.

מטוס איירבוס של תאי איירוויס
מטוס איירבוס A380 של תאי איירוויס. ההסכם מרחיב את רשת היעדים שאל על מציעה לנוסעיה ותאפשר לאל על לטוס בקוד שלה. (צילום מהאתר)

עוד הסכם נחתם עם חברת התעופה הפורטוגזית TAP. ההסכם יאפשר חיבוריות בקוד שייר לליסבון בפרט ופורטוגל בכלל דרך מגוון יעדים באירופה ויאפשר גם ל-TAP קוד משותף  על טיסות סאן דור מליסבון לתל אביב. בנוסף, מהווה ההסכם תשתית להתפתחות השוק בפורטוגל ולקראת הרחבת הסכם הקוד המשותף בעתיד לברזיל (תלוי במגבלה רגולטורית של האיחוד האירופאי מול ברזיל). ההסכם ייכנס לתוקף ב- 1 בספטמבר 2017.

כמו כן יורחב הסכם הקוד שייר עם תאי איירווייס. הרחבת ההסכם מרחיבה את רשת היעדים שאל על מציעה לנוסעיה ותאפשר לאל על לטוס בקוד שלה בטיסות תאי ליעדים הבאים: סידני, מלבורן, בריסבן (אוסטרליה), טייפה (טאיוואן), סייגון , האנוי (וייטנאם), אוקלנד (ניו זילנד), אוסקה וטוקיו (יפן). בנוסף יתאפשר לחברה לטוס בקוד אל על לשלושה יעדים פנים ארציים (צ'אנג מאי, פוקט וקרבי). ההסכם ייכנס לתוקף ב- 1 ביולי 2017.

דוד מימון מנכ"ל אל על אמר בתגובה: "אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית של אל על עם שורה של חברות תעופה מובילות. ההסכמים הינם מהלך חשוב, אשר פותח בפני הנוסעים אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות בין ישראל ליעדים שונים באוסטרליה, במזרח, במקסיקו ובאירופה. ההסכמים משקפים את אסטרטגיית אל על – לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות, תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל."

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה