אל על מרחיבה את הסכמי הקוד המשותף

משיקה את  הסכם הקוד-שייר עם Aeromexico  לטיסות החל ממחר, ה-14 באוגוסט. המחיר למקסיקו סיטי דרך טורונטו החל מ-1,122 דולר להמראות מה-1 בספטמבר
מקסיקו סיטי. עכשיו אפשר להגיע במחיר של קצת יותר מאלף דולר, דרך אירופה, בקוד משותף אם אירו מקסיקו. (צילום:jess lis)
מקסיקו סיטי. עכשיו אפשר להגיע במחיר של קצת יותר מאלף דולר, דרך אירופה, בקוד משותף אם אירו מקסיקו. (צילום:jess lis)

אל על הודיעה על השקת הסכם קוד-שייר עם Aeromexico המקסיקנית  החל ממחר, ה-14 באוגוסט.

ההסכם החדש מאפשר לנוסעיה להגיע למקסיקו סיטי דרך מדריד, אמסטרדם, לונדון, פריז ויעדי אל על בצפון אמריקה בקוד אל על לאורך כל המסלול.

בשנים האחרונות צמחה תנועת הנוסעים בין ישראל למקסיקו וכיום היא עומדת על כ-35,000 תיירים בשנה.

דוד מימון, מנכ"ל אל על, אמר: "אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית של אל על עם אירו מקסיקו. ההסכם הינו מהלך חשוב  אשר פותח בפני הנוסעים  אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות בין ישראל ליעדים שונים במרכז אמריקה ובמקסיקו. ההסכם משקף את אסטרטגיית אל על – לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות, תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל."

את אירו מקסיקו מייצגת בישראל חברת Travel Ets Avia. אנדרס קונסטה, נשיא אירו מקסיקו הוסיף: "השותפות בין אל על לאירו מקסיקו משקפת את הרצון שלנו להציע לנוסעינו אופציות אטרקטיביות ליעדים שונים, בהם שותפינו מאפשרים לנו להרחיב את טיסות ההמשך שלנו ליעדים נוספים. אנו מודים לאל על על כך שמאפשרת לנו להגשים את החזון ואני בטוח שההסכם יחזק את הקשרים בין ישראל למקסיקו בכלל."

מחירים לכרטיסי אל על למקסיקו סיטי: דרך טורונטו  החל מ-1,122 דולר, להמראות החל מה-1 בספטמבר; דרך אמסטרדם  החל מ-1,131 דולר להמראות החל מה-11 בספטמבר; דרך מדריד – החל מ-1,144 דולר להמראות החל מה-11 בספטמבר; דרך פריז – החל מ-1,169 דולר להמראות החל מה-11 בספטמבר.

אין תגובות

השאר תגובה