מועדון הנוסע המתמיד של אל על: מהיום אפשר לרכוש את כל החופשה בנקודות

מועדון הנוסע המתמיד של אל על משיק אתר להזמנת מלונות הכולל יותר מ-150,000 מלונות ברחבי העולם, מאפשר מימוש של נקודות וצבירה ביחס המרה גבוה
אתר המלונות החדש של אל על על hotels.com. מחזיקי כרטיס אשראי Fly Card יצברו נקודות ביחס של נקודה עבור כל 50 שקלים בכל הזמנת מלון וזאת בנוסף לצבירה הרגילה. (צילום מהאתר)
אתר המלונות החדש של אל על על hotels.com. מחזיקי כרטיס אשראי Fly Card יצברו נקודות ביחס של נקודה עבור כל 50 שקלים בכל הזמנת מלון וזאת בנוסף לצבירה הרגילה. (צילום מהאתר)
Monitour ads

חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על יכולים מעתה לרכוש את כל חופשתם בנקודות.

הבוקר נמסר כי המועדון משיק אתר להזמנת מלונות ברחבי העולם, המאפשר לחבריו מימוש וצבירה של נקודות. האתר ושירות הלקוחות הם בעברית והצגת המחירים והתשלום הם גם בשקלים. לאחר ההזדהות באתר, יכול הלקוח לראות בכל רגע נתון את מספר הנקודות שלרשותו, את מספר הנקודות שיצבור בהזמנת המלון ואת מספר הנקודות שיש לממש עבור המלון.

האתר מנוהל על-ידי חברה בינלאומית, המתמחה בהקמה וניהול אתרי הזמנת מלונות עבור מועדוני לקוחות של חברות תעופה וחברות תיירות בשם Kaligo, שיצרה אתרים כאלה גם לבריטיש איירוויז, פינאייר, אתיחד ועוד. האתר כולל יותר מ-150 אלף מלונות. בהמשך יציע האתר מלונות גם בישראל.

בכך מציבה אל על את עצמה בתחרות מול סוכני הנסיעות, שעמם היא עובדת כל השנה כשהם מוכרים את כרטיסי הטיסה שלה.

אל על כותבת באתר כי "הועברתם לספק חיצוני המופעל על ידי ספק חיצוני ובאחריותו הבלעדית", וכדאי לזכור זאת.

השוואה בזמן אמת

לחברי המועדון יוצעו הצעות ערך אטרקטיביות בעולמות המימוש והצבירה. האתר יאפשר להשוות בזמן אמת את המחירים שלו למחירים של אותם מלונות באתרי תיירות מובילים כגון Hotels.com, כך שלקוחות יוכלו לראות אם הם באמת מקבלים את המחירים הטובים ביותר, מבלי לצאת מהאתר. יתרה מכך, לגולשים באתר יש אפשרות לראות דירוג וחוות דעת על המלונות של מאות אלפי משתמשים מרחבי העולם.

מחזיקי כרטיס אשראי Fly Card יצברו נקודות ביחס של  נקודה עבור כל 50 שקלים בכל הזמנת מלון וזאת בנוסף לצבירה הרגילה. חברי המועדון יצברו נקודות ביחס המרה של 1 נקודה עבור כל 80 שקלים, גם כן בנוסף לצבירה הרגילה.

חוויית השימוש באתר תהיה אישית, כך שכל חבר מועדון יוכל לראות בזמן אמת את יתרת הנקודות שלו וכמה נקודות הוא יצבור מביצוע הזמנת המלון.

באל על מוסרים עוד שהאתר מביא עמו בשורה גדולה לחברי המועדון ומחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD שיוכלו להשתמש בנקודות מחוץ לעולם התעופה. הלקוח יחליט כמה נקודות הוא ירצה לממש על הזמנת מלון, החל מ-100 נקודות.

לדברי ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד וכרטיס האשראי Fly Card, "שמנו לעצמנו למטרה להמשיך ולתת לחברי המועדון יותר ערך, שיבוא לידי ביטוי בהרחבת מגוון הזדמנויות הצבירה ומגוון הזדמנויות המימוש ומעתה ניתן להזמין את החופשה כולה בנקודות. האתר שלנו נמצא בחזית של אתרי הסחר העולמיים ומעניק ללקוחות כלים נוחים להשוואה ולביצוע הזמנה משתלמת".

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה