איסתא: רווח נקי של 33.6 מיליון שקל ברבעון השלישי

איסתא ליינס מדווחת על התרחבות בפעילות התיירות הסיטונאית, הקמעונאית והעסקית, המשך פיתוח תחום הנדל"ן ועליה בתזרים שוטף מתחילת השנה
Monitour ads

איסתא ליינס, חברת התיירות הגדולה בישראל, דיווחה היום על תוצאות הרבעון השלישי ותשעת החודשים הראשונים של שנת 2017.

צילום: יח"צ)החברה מציגה עליה בהיקף העסקאות בכל תחומי התיירות, הסיטונאית, הקמעונאית והעסקית תוך המשך פיתוח זרוע הנדל"ן, לרבות נכסים מבוססי תיירות כפאפוס ופתיחת המלון בהרצליה.

הקבוצה מחזקת את מעמדה האיתן בתחום התיירות הקמעונאית ומרחיבה את פעילות התיירות הסיטונאית והעסקית, תוך התמקדות במוצרי תיירות ייחודיים שהינם בעלי שיעורי רווחיות גבוהים יותר.

על אף שמתחילת השנה הושפע הרווח הגולמי לשלילה משינויי מט"ח בהיקף של כ-12 מיליון שקלים, מציגה הקבוצה עליה ברווח הרבעוני הנקי בסך 33.6 מיליון שקלים ועליה בתזרים חיובי שוטף לסך של 44.1 מיליון שקל מתחילת 2017.

בתחום הנדל"ן, חוזרת החברה על הערכתה כי בשנת 2018 יעמוד היקף פורטפוליו הנדל"ן שלה על כ-800 מיליון שקל, על מנת שיניב הכנסה של כ-30 מיליון שקל לפני מס. זאת, תוך יצירת הכנסות נוספות מהסינרגיה עם פעילות הליבה בתחום התיירות. במלונות בפאפוס מציגה החברה תוצאות טובות מהצפוי. כמו כן נפתח מלון Publica בהרצליה פיתוח, שיחל להציג הכנסות כבר ברבעון הרביעי של 2017.

הנהלת החברה ממשיכה לממש את האסטרטגיה לפיתוח פורטפוליו נדל"ן שהתזרים ממנו יאזן תנודות אפשריות בענף התיירות, ויממן רכישות של חברות ופיתוח פעילויות בתחום התיירות. תחום הנדל"ן, לצד פעילות התיירות, מהווה מנוע צמיחה יציב ומשמעותי לשנים הקרובות המייצר ערך לבעלי המניות של החברה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה