איך לחסוך (עוד) על טיסות ומלונות באמצעות גוגל

גוגל משפר את היישומים שלו ומאפשר הוזלה נוספת במחיר הטיסות והמלונות ואף משדרג את אפשרות שיתוף המידע עם אחרים באמצעות האפליקציה
Monitour ads

בעוד החיפוש בגוגל אחר מלונות וטיסות כבר משמש לרבים ככלי להשואת מחירים במלונות ובטיסות, הודיעה החברה בשבוע שעבר על עדכונים שעשויים גם להקל על החיפוש וגם לחסוך זמן וכסף.

האפשרויות החדשות בתחום הטיסות, שזמינות בטלפונים ניידים ויגיעו מאוחר יותר גם למחשבים, מעניקות למטיילים דרכים נוספות להשוות מחירים לתאריכים שונים, שדות תעופה ומיקומים של בתי מלון ביעד הרצוי.

התכונות החדשות יעילות במיוחד עבור מטיילים שיכולים לגלות גמישות מסויימת בתחום תאריך הנסיעה המבוקש.

התעריפים בגוגל טיסות (Google Flights) יופיעו בבירור ועם גרף מחיר, המראה למטייל את המחיר הזול ביותר ואת היקר ביותר בפרישה רחבה של תאריכי נסיעה. מדובר בהרחבה של אפשרות שהיתה זמינה עד כה.

בין החידושים גם הצעה לדיל טוב יותר באמצעות טיסה לנמל תעופה אחר, קרוב ליעד. לפי גוגל, הבחירה בנמל תעופה חלופי, עשויה להוזיל את מחיר הטיסה ביותר מ-25%. Google Flights יכלול מעתה מפה אינטראקטיבית המראה למטיילים את המרחק בין כל נמל תעופה לבין היעד הסופי, כמו גם מגוון של מחירים בין אותם נמלי תעופה סמוכים.

חיפוש המלונות של גוגל מקבל אף הוא שידרוג, לא רק שהמשתמשים יוכלו לראות את תעריפי המלונות בתצוגה ברורה לפי תאריכים, הם יוכלו גם לבחון מחיר למלונות ספציפיים שבהם הם מעוניינים, עם תצוגה ברורה של רמות המחירים המשתנים לפי עונות השנה.

מחירי המלונות יופיעו על המפה האינטראקטיבית, יישום ידידותי למשתמש המאפשר למטייל לסרוק במהירות את האזורים בהם הוא מעוניין ולבחור מלונות המבוססים על מיקום מדוייק ומחיר.

השינויים הם קטנים-יחסית, אולם משפרים את אפשרויות החיפוש והשוואת המחירים שיכולים בסופו של דבר גם להתבטא בשיפור החיפוש ובחסכון במחיר.

לשתף עם אחרים און ואוף ליין

ישום נוסף, הפעם Google Maps Lists הושק בשבוע שעבר ומאפשר בדיוק את מה שאומר שמו: לעשות רשימה של יעדים אליהם רוצים לנסוע, מאורגנת טוב יותר ונגישה באפליקציה בכל סוגי הניידים.

המטרה של הרשימות היא לתת למשתמש אפשרות לעקוב אחר היעד אליו הם רוצים לנסוע ואף להתחלק עם אחרים בהמלצות, כך לפי החברה. כדי ליצור רשימה מכניסים יעד בגוגל מפס, מקישים את שם המקום, לוחצים "שמור" כדי להוסיף אותו לרשימה קיימת או ליצור חדשה, ומשתמשים און ליין או אף ללא חיבור לאינטרנט.

אפשר להתחלק עם הרשימות עם אחרים באמצעות לינק. כך שאם אתה מומחה, למשל, היכן כדאי לשמוע מוסיקה חיה בניו אורלינס או יש לך חבר היודע היכן למצוא את הברבקיו הטוב ביותר בקנזס סיטי, ה"רשימות"  של גוגל מפס מאפשרת לשתף עם חברים את המידע החשוב הזה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה