אייר קנדה בשיתוף פעולה רחב עם חברת Amadeus

שיתוף הפעולה בין שתי החברות יאפשר לאנשי מקצוע והנוסעים כאחד ליהנות מחבילת היישומים של Amadeus בנוסף להסכם ההפצה המחודש
טרקלין של אייר קנדה. ההסכם החדש בין החברות, יתרום לחוויית נוסע משופרת. (צילום מאתר אייר קנדה)
טרקלין של אייר קנדה. ההסכם החדש בין החברות, יתרום לחוויית נוסע משופרת. (צילום מאתר אייר קנדה)
Monitour ads

אייר קנדה תפעל בשיתוף פעולה רחב עם חברת Amadeus שיאפשר לסוכנים ולנוסעים ליהנות מהעובדה שחברת התעופה הקנדית תפעיל את Amadeus Altéa Suite Passenger service system – PSS – חבילת היישומים שלAmadeus , בנוסף להסכם ההפצה המחודש.

כמו כן, תיישם חברת התעופה מגוון פתרונות נוספים מבית אמדאוס כגון Anytime Merchandising,   – ניהול קבוצות ושיפור חוויית הנוסעים.

חברות תעופה הגיעו להבנה שכדי שיוכלו לפעול בהצלחה ולתת לנוסעים את השירות הטוב ביותר, עליהן לחשוב צעד אחד קדימה ולשלב בין מערכות IT מהדור הבא לבין יכולות הפצה עולמיות מן המעלה הראשונה.

ההסכם החדש עליו הוכרז לאחרונה בין חברת אמדאוס לבין חברת התעופה הקנדית, יתרום לחוויית נוסע משופרת, קידום רווחיות החברה ושיפור תפקודה האופרטיבי ותמיכה בגידולה המערכתי בגזרה הבינלאומית.

תאפשר מתן שירותים המבוססים על העדפות אישיות

אייר קנדה, חברת התעופה הגדולה ביותר בקנדה, החליטה לאמץ אתAmadeus Altéa Suite passenger service system (PSS) – מערכת הכוללת הזמנות, ניהול מלאי ופתרונות בקרת ההמראות של אמדאוס, חברת לפתרונות טכנולוגיים בתחום התיירות.

מערכת זו תאפשר לאייר קנדה תאפשר מתן שירותים המבוססים על העדפות אישיות, להתמיד ביצירת הזדמנויות מניבות נוספות ולשפר את היעילות האופרטיבית של החברה.  יישומי Altéa  יאפשרו לאייר קנדה אינטגרציה מלאה יותר בין שותפיה ב- codeshare וב- Star Alliance שיותר משני שליש מחבריה משתמשים ב- Altéa אף הם.

השילוב בין יישומי ה-Altéa לבין Anytime Merchandising יבטיח במיוחד את מוכנותה של אייר קנדה לטיפול ביוזמות התעשייה המתפתחת כגון זו של IATA בנוגע ליכולות ההפצה New Distribution Capability – NDC.

יחד עם זאת, חידוש הסכם ההפצה הרב-שנתי שנחתם במקביל להסכם ה-Altéa, תומך במיקוד של חברת התעופה באספקת שירותי מוצר וחוויית נוסע קונסיסטנטיות לרוחב היריעה, נושא המהווה היבט מרכזי בצמיחה הבינלאומית שלה. משתמשי אמדאוס ברחבי העולם יוכלו לקבל גישה למוצרים פורצי הדרך של אייר קנדה באמצעות מנגנוני ההפצה הגלובליים, ובאמצעות השירותים הנלווים של אמדאוס.

סוכני הנסיעות של אמדאוס יכולים היום להזמין ישירות ממגוון מוצרי אייר קנדה ולבחור בשירותים נלווים כגון מושב מועדף או משודרג.

בעתיד, היכולות הקישוריות מקצה לקצה יאפשרו אינטגרציה עם מערכות צבירת נקודות, כרטיסי עלייה למטוס והצעות תמחור דינמיות של חברות התעופה.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה