איזי ג'ט מציעה טיסות-המשך בפריסה עולמית

השירות החדש פותח בפני איזי ג'ט פלח שוק של 70 מיליוני לקוחות. פלטפורמת ההזמנות תקל על הזמנת טיסות-המשך לצפון ודרום אמריקה והמזרח הרחוק
השירות החדש לא איזי ג'ט אמור להשפיע על רמת הדיוק או על המודל התפעולי של החברה והיא לא תעכב טיסות עבור הטסים בטיסות המשך. (צילום: יח
השירות החדש לא איזי ג'ט אמור להשפיע על רמת הדיוק או על המודל התפעולי של החברה והיא לא תעכב טיסות עבור הטסים בטיסות המשך. (צילום: יח"צ)
Monitour ads

חברת הלואו-קוסט איזי ג'ט, הודיעה היום על שירות "איזי ג'ט עולמי" – שירות חדשני המוצע לראשונה על ידי חברת לואו-קוסט אירופית, המציעה טיסות המשך בפריסה עולמית דרך מסוף וירטואלי ודיגיטלי, אשר יציע את חיבוריות בצורה קלה ויעילה יותר.

השירות זמין כבר עתה דרך אתר החברה ודרכו יכולים הנוסעים להתחבר לטיסה של השותפות להשקה WestJet ו-Norwegian באמצעות GatwickConnects.

לאיזי ג'ט נוכחות בנמלי התעופה הראשיים של אירופה וב-100 נתיבי התעופה המובילים ביבשת והיא מתעתדת לחתום על הסכמים עם חברות תעופה נוספות, בין היתר עם חברות תעופה במזרח התיכון והמזרח הרחוק. בנוסף להרחבת שיתוף הפעולה בנמל התעופה גאטוויק שבלונדון, מתכוונת חברת התעופה לצרף לשירות שלה נמלי תעופה מובילים אחרים באירופה, בהם מלפנסה במילאנו, ז'נבה, אמסטרדם, דה-גול בפריז וברצלונה.

החל מהחודש הקרוב, אפשר יהיה לרכוש כרטיסי טיסה של חברת התעופה Loganair, לדוגמה מגלאזגו ואדינבורו עם Loganair לאיי והרי סקוטלנד, לרבות בקו גלאזגו-בארה, הקו הסדיר היחידי בעולם לנמל תעופה בחוף ים. החברות השותפות ל"איזי ג'ט עולמי" ייהנו מגישה לאתר, שבו 360 מיליון גולשים בשנה.

החיבוריות החדישה התאפשרה בזכות השותפה הטכנולוגית Dohop.

איזי ג'ט עולמי כפופה ל'זמן חיבור מינימלי" של שעתיים וחצי

קרולין מקול, מנכ"לית איזי ג'ט, הסבירה את האסטרטגיה מאחורי הצעד באמרה שכ-70 מיליון נוסעים עוברים מדי שנה דרך נמל תעופה שבו פועלת איזי ג'ט וטסים בטיסות המשך."הלקוחות שלנו ואלה הטסים בחברות אחרות, ליעדים קרובים ורחוקים, ביקשו מאיתנו להקל על החיבור לטיסות המשך ליעדים מרוחקים והפלטפורמה החדשה מאפשרת להיענות לצרכיהם בצורה קלה ופשוטה".

מהחברה נמסר עוד כי השירות החדש לא ישפיע על רמת הדיוק או על המודל התפעולי שלה והיא לא תעכב טיסות עבור הטסים בטיסות המשך. איזי ג'ט עולמי כפופה ל'זמן חיבור מינימלי" של שעתיים וחצי, אשר מעניק לנוסעיה זמן די והותר לעבור בין טיסות ומסופים. היה ונוסע יחמיץ טיסה – הוא יועבר לטיסה הזמינה הבאה

כיום  מפעילה איזי ג'ט קווים בין תל אביב ל- 11 יעדים באירופה: לונדון (לוטון), לונדון (גאטוויק), מנצ'סטר, בזל, ז'נבה, ברלין, פריס, אמסטרדם, מילאנו, ונציה ונאפולי.

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה