אביה מזרחי-מגן היא מנכ"לית מלונות פתאל החדשה

מזרחי-מגן, אשר החלה את דרכה ברשת לפני כ-17 שנה כפקידת הזמנות לאחר שחרורה מהצבא, עושה היום היסטוריה כאשר תוביל את רשת המלונות הגדולה בישראל
מנכ
מנכ"לית רשת פתאל אביה מזרחי-מגן, (צילום: אילן בשור)
Monitour ads

אביה מזרחי-מגן (40), בעלת תואר ראשון במשפטים, עושה היום (ב') היסטוריה בענף המלונאות בישראל, כאשר מתמנה למנכ"לית רשת פתאל – רשת המלונות הגדולה בישראל. היא תחליף את ראובן אלקס שעוזב את הרשת אחרי חמש שנות כהונה.

מזרחי-מגן, אשר החלה את דרכה ברשת לפני 17 שנים כפקידת הזמנות בעיר אילת לאחר שחרורה מהצבא, עברה הכשרה בעתודה הניהולית של הרשת ולאחר מגוון תפקידים הפכה למנכ"לית הצעירה בישראל, עת מונתה למנכ"ל "קלאב מד" אילת.

בהמשך, התמנתה למנכ"ל ארמונות הרודס לתקופה בת 3 שנים, כאשר בחמש שנים האחרונות שימשה כמנכ"לית הרשת באזור אילת- כאשר תחת אחריותה ניהולם של עשרה בתי מלון בעיר.

מינויה היום למנכ"לית רשת פתאל, מוכיח שוב כי כשרון, שאפתנות ויכולת, לצד ניהול חיי משפחה והורות אפשריים בהחלט, גם כשמדובר במשרת ניהול קשה ותובענית במיוחד, של רשת מלונות המונה 35 מלונות ב- 14 ערים ואזורי נופש, המעסיקה למעלה מ- 8000 עובדים בשלל מקצועות ותובעת נגישות והתמסרות רבה.

אביה, תושבת העיר אילת, נשואה ומגדלת יחד עם בעלה 6 ילדים.

אביה מזרחי- מגן, מנכ"לית רשת המלונות פתאל הנכנסת, מסרה: "אני מודה לדוד פתאל על האמון וההזדמנות. בטוחה שאצליח להצעיד את הרשת להצלחות נוספות בזכות האנשים הנפלאים שעובדים בה והאורחים שימשיכו להביע בנו אמון".

דוד פתאל, מייסד ויו"ר הרשת, ציין: "אני מאוד שמח על מינויה של אביה, אשר מהווה דוגמא לכל עובדי הרשת ולמאות אלפי צעירים המבקשים להתמחות בענף מרתק ומתגמל. אביה ללא ספק מוכיחה שוב כי השמיים הם הגבול. מינויה של אביה הוא ברוח ערכי החברה, של השקעה גדולה במשאב האנושי וקידומים בתוך החברה. אביה היא האדם המתאים להוביל ולהנהיג את הרשת לקראת האתגרים והיעדים השאפתניים המצפים לה. בהצלחה".

כתבה קודמת על מנכ"ל מלונות פתאל:

ראובן אלקס, מנכ"ל רשת פתאל ישראל, פורש

Monitour ads

אין תגובות

השאר תגובה